Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bezpodstawny ban


Jester

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: Jester

opis sytuacji: graliśmy z ekipa na waszym serwerze siedziac razem na tsie jak to zwykle robimy - zazwyczaj to wlasnie my gramy na nim i jestesmy w topce - i gralismy dusta sytuacja jak kazda inna stalem w okienku na b jako terro i picknalem szybko mida zobaczyc czy ktos jest zobaczylem ze ktos afczy a drugi rushuje to po chwili picknalem z prefirem poczym dostalem bana za wh, a gdy moi koledzy napisali ze jestem czysty to rowniez zostali zbanowani z tym ze tylko ja dostalem perma, prosze o odbanowanie albo chociaz podanie powodu i dowod na moje rzekome wh. zbanowal mnie chyba admin dodany na ostatniej rekrutacji pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na Retake jeszcze demek nie ma to Cie nie sprawdzę.

A teraz Ci wytłumaczę powód bana, skoro graliście na TSie to miałem prawo podejrzewać Cie o WH, gdzie Retake grasz Ty w TT i kolega w CT i ktoś jescze w TT i CT i sprzedajecie info, dokładne info gdzie kto jest i wypadasz wcelowany to tak jakbyś grał na WH, więc ban absolutnie nie był bezpodstawny, bo podstawa do bana była.

Po drugie nie mam pewności, że graliście na tym tsie bądź nie.

Po trzecie 2 kolegów dostało bana z czego jeden został natychmiast odbanowany bo pomyliłem nick, a drugi ma bana do dzisiaj za to wyzywanie, wyklinanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

UB Tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma dowodu w postaci demka, ale SourceTV od dzisiaj/jutra będzie.

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie