Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Dołączenie


Nathan

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Counter Strike 1.6


Typ Serwera: Aim/Awp


Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27190/


Hosting: Pukawka.pl


Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Szukam dobrego miejsca dla serwera myśle, że te bedzie odpowiednie. Serwer stoi od dzisiaj, jak narazie nie jest rozkręcony, bo jeszcze nie ma reklamy, generalnie kupie reklame jak przyjmiecie mi serwer, bo bedą zniżki itp, chce wydać większą kwote na to. Ogólnie na serwerze bede coś dodawał co chwile, jak możecie widzieć na serwerze, że paczka jest lekko zedytowana, oczywiście bede to wszystko ogarniać, bedzie to serwer dużo unikatowy. Aktualnie nie macie serwera ''Aim/Awp'', więc może by sie przydał, miałem kiedyś serwer aim/awp to było z dwa lata temu, mialem swoją sieć itp, wieczorami był full serwer. Sieć jest bardzo ogarnięta zadbana, administracja dobrze tym kieruje, nie ma tu patologii, faworyzacji itp :)


Wiek właściciela serwera: 20


Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak


Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak


Kontakt: Gg/Pw/Steam/Fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tak

+ Serwer zostanie oddany na konto sieci, czyli nie odejdzie

+ Reklama zostanie wykupiona, oby dobra :D

+ Jakieś cele na prowadzenie serwera są, czyli plany

+ Wiek wlaściciela, mysle ze bedzie w stanie utrzymać serwer i rozkręcać go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Serwer zupełnie świeży, nie wiadomo czy wgl będzie grywalny

brak graczy

brak reklamy (a dzisiaj przy stawkach cssetti, trzeba mieć kupe kasy żeby odpalić reklamę, obecnie stawka reklamy za pozycję pierwszą 73,50 za dzień :D

udostępnienia serwera

wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie;

- Posiadamy już jeden taki serwer. (może nie Aim/AWP, ale posiadamy aim/hs  a to w miare podobne)
- Nie macie reklamy.
- Serwer stoi od dzisiaj.
+ wiek
+/- doświadczenie


 

Cytat

Serwer stoi od dzisiaj, jak narazie nie jest rozkręcony, bo jeszcze nie ma reklamy, generalnie kupie reklame jak przyjmiecie mi serwer, bo bedą zniżki itp, chce wydać większą kwote na to



To Ty musisz zachęcić nas, abyśmy my chcieli Cię przyjąć. Najpierw rozkręca się serwer, a następnie dołącza taki TIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem na tak, jak zrobisz z tego serwer ONLY AWP. W tym momencie na nie, bo patrząc się po serwerach Aim - wszystkich, to nie maja jakiegoś szałowego wzięcia. AWP jest bardziej klasykiem, ale żeby zrobić taki serwer musiał byś zrobić coś o wiele lepszego od tego co masz teraz. W opisie masz vip svip a w tym momencie na serwerze nie ma żadnej informacji po wpisaniu /vip /svip co on niby posiada. Zmień go na Only AWP, i skończ go w 100%  i pisz ponownie. Tyle według mnie :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie