Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #340 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej ale też nie w nieskończoność na tą odległość :)

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ^^ wiadomo, ze można poznać się w internecie, ale związki na odległość się nie sprawdzają zazwyczaj. Wtedy należałoby pomyśleć o przeprowadzce bliżej :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest spoko a potem z czasem coraz bardziej spiny, nie polecam :xDD:

 

@ Heheszkina DD2 #2no ja miałem toksyczny 1,5 letni związek dlatego takie nastawienie :D 

Edytowane przez Zaba2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym pytaniu wychodze wszystkim na przekór co pisza ze sie nie da, ze to nie ma sensu itp :> 
@ eXe.Mister @ terrorist0p @ narliza 

jestem ze swoim facetem prawie 2 lata i to tez byl zwiazek na odleglosc
roznica miedzy nami byla okolo 100 km. dla niektorych moze to byc duzo, dla niektorych malo.. dla mnie ? sporo. bo chociazby 3h pociagiem <z przesiadkami>, badz 1.5-2 h autem <no.. przy szybszej jezdzie takie niecale 1.5 h ;> >
i dlaczego pisze, ze ta roznica byla ? bo aktualnie mieszkamy juz niecaly rok razem i nic sie nie zapowiada zebysmy cokolwiek konczylia wrecz przeciwnie.. myslimy co bedzie dalej 
natomiast podczas tego roku, gdzie on mieszkal jeszcze u swojej rodziny te 100 km.. wiadomo, tesknota. widywanie sie w weekendy <w tyogdniu praca>
i te dla nas rzadkie spotkania doprowadzily do tego, ze podjelismy decyzje, zeby on zamieszkal razem ze mna 
ale nawet podczas tego poczatkowego roku to nie myslelismy, by sie przez ta odleglosc poddac badz cokolwiek
miedzy nami jest w ciul silne uczucie, dlatego tez jestesmy tak wytrwali @ Primo<3 

tak jak @ Sysia ;* napisala - pomimo, ze ma zdanie, ze niezbyt to widzi i ze zazwyczaj to sie nie sprawdza, ale jak juz cos to trzeba by bylo pomyslec o przeprowadzce blizej. no i tutaj sie to sprawdzilo :> takze jest jakis tam procent tego ze jednak sie to udaje

@ Zaba2k Discord - wiadomo, ze na poczatku wszystko jest "idealnie", bo chcemy jak najbardziej sie przypodobac tej drugiej osobie. tylko ze nic nie trwa wiecznie :> spiny są i beda w KAZDYM zwiazku. nie bedzie tak, ze para ma ZAWSZE takie samo zdanie na dany temat. wazne by to pogodzic, porozmawiac, bo jednak rozmowa jest mega wazna w zwiazku 

 

wiec odpowiadajac na pytanie - jak sie chce to sie da :3 . nawet jesli tfu tfu by mi nie wyszlo z obecnym partnerem to nie mialabym jakies "blokady" by wejsc ponownie w taki zwiazek. choc to zalezy czy trafi sie tez na ch**a czy nie XD, co by zdradzal, a nie oszukujmy sie ze takie grono osob "niewiernych" coraz bardziej sie poszerza

 

tak tylko wyrazilam swoje zdanie :> 
pozdrawiam

Edytowane przez Heheszkina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest się bardzo młodym po 13 lat to nie ma sensu. 

 

A jeśli skończyłeś szkole lub jesteś na końcu jej i zrobisz wszystko by być bliżej to uda się. Ja byłem 3 lata w takim związku;) 

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Sama się aż wypowiem w swoim pytaniu xD 

Osobiście byłam 4 lata w związku na odległość było fajnie do czasu. Hmm.. teraz sobie nie wyobrażam tego. W obecnym związku byłam 3 miesiące na odległość i raczej nie chce już być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie