Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Robie Zlecenia z nudy.


vmp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, dawno nie robilem zlecen na forum wiec czyms bym sie zajal.

Mozecie pisac nizej jezeli chcecie avka czy sygnaturke.

NIE robie gifow, i nie oczekuj magii jak robie to za darmo.

 

Jak nie podasz tematyki pracy to nie zrobie ci zlecenia bo ja nie umiem czytac w myslach. >.<

Edytowane przez Vampyr
9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Mrs.Fuksiara said:

Ten dział nie służy do tego typu rzeczy. Przenoszę do Offtopic :) 

W takim razie do czego sluzy? Zawsze takie tematy robilem w dziale zlecen juz od lat tutaj i nigdy mi nikt tematu z tamtad nie zaje*al i nie wrzucil na jakis off topic >.<

Pisze tutaj a nie na sb bo na sb nie chcialo wam sie odpowiedziec, rozumiem ze zajeci jestescie czyms.  Jedyne co mi ktos powiedzial na sb to z powodu ze nie jestem tutaj grafikiem, ale oczywiscie nie ma takiego podpunktu w regulaminie dzialu Grafiki jak i rowniez dzial Zlecen nie odpowiada takiego wymagania by byc wstanie napisac taki temat.

 

Przyznam sie ze az tak nie szperalem w regulaminach ale na moje oko nic takiego tam nie bylo. Ale mozesz tutaj wyslac gdzie to dokladnie jest jezeli cos sie tutaj zmienilo. ;P

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Vampyrnie ma odpowiedniego miejsca w dziale grafiki, abyś mógł ogłaszać że możesz robić komuś różnorodne grafiki. Od tego jest offtopic. A jeżeli chcesz robić naszym użytkownikom zlecenia, to zapraszam do złożenia podania w tym dziale KLIK

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie