Skocz do zawartości

Zablokowane #336 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o reprezentację Polski piłki nożnej to cóż lubię ich wyuczony od dawna styl gry, to co potrafią pokazują na boisku i nie winie ich za jakiekolwiek porażki bo jestem już do tego przyzwyczajony a jeśli już wygrywają to się z tego cieszę, silna, mocna i zgrana drużyna, ma swój jakis tam poziom.

 

Natomiast reprezentacja piłki siatkowej jest to poziom światowy, jednak potrafią zdobyć złoty medal w poważnych imprezach sportowych, za dużo tych meczy nie oglądam bo cóż niezbyt interesuję się siatkówką ale z całą pewnością każdy Polak może być zadowolony mając taką drużynę narodową.

Edytowane przez Skorpion

76561198078975513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie jak się im chce to jest moc :DD  Siatkarze zawsze w gazie a piłkarze jak zawieje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie oglądać piłkę nożną, zawsze dodaje mi to adrenaliny która pod koniec meczu przeradza się w depresję XD ale czasami fajnie grają. 

Siatkarze dają czadu! I oby tak dalej

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z siatkarzy jestem bardzo zadowolony, odwalają duzo ciężkiej roboty, tak jak samo trener, najlepszy jaki może być

Do piłkarzy mam jakiś sentyment, nawet jak graja słabo to jestem z nich zadowolony, bo aktualnie jestem przekonany, że po zmianie tego "trenera" amatora będzie całkiem inaczej, o ile będzie ktoś porządny na to stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają radę. Wiadomo siatkarze są ostatnimi latami na topie. Piłkarze raz lepiej raz gorzej.

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

 

 

Sygnatura.png

81214295_454886578540770_8218157107552190464_n — kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie