Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skoki na dd2


Wredna.

Skoki na dd2 svip  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Usunąć dwa skoki z svipa na dd2?

    • Tak
      15
    • Nie
      4

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/11/19 o 15:30

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Pisze w sprawie skoków na dd2, jak wiadomo wielu użytkownikom to się nie podoba, ale jak zwykle gadać każdy potrafi ale tematu napisać nikt nie umie. 😅😅

Szczerze? One są zbędne, dzięki temu serwer był "unikatowy" , bo teraz na większości serwerów się spotyka svipka lub vipka z dwoma skokami, które psują grę.

Stworzyłam ankietę, w której gracze dd2 mogą zdecydować czy chcą dalej podwójny skok na svipie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 2 skoki na svipie może być ale wiadomo teraz będzie płacz i dużo ludzi będzie odchodziło bo taki "lolek" co gra i wie jak wykorzystać svipa z 2xjump będzie robić na serwie z 100 fragów albo i nawet więcej. Ja na zwykłym svipe bez skoków wyciągam z 77 kili na mapę a co to będzie dopiero jeszcze 2x jump to wgl będzie rozpirnicz na serwerze :) 

 

1s4Sq0j.jpg

Nie PŁACZ <3 

Kc0RzU1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 2 skoki od razu do wywalenia, będzie płacz że ludzie robią GSJ, bany nic nie pomogą jak adminów nie będzie. A ja jak pewnie wielu innych graczy przyszliśmy tu grać by omijać te 2 skoki z innych serwerów.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, teraz nawet galeri zraszować sobię nie można z fleszem. Bo zanim do połowy zielonych dobiegniesz już Ct w ciebie naparza.. To samo tyczy się b na podeście już z 5 może stać.

2 skoki uprzykrzają grę jakby nie patrzył, jestem na Nie usunąć to wpizdziec :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco, przed modernizacja vipow narzekali na serwerze o brak różnicy pomiędzy avipem a zwykłym "zrobiliśmy z tym porządek". Jest to w wersji beta i już mamy alternatywe tego. W zamian za 2 skoki svip będzie otrzymywał 5hp za hsa ale to będzie zrobione dopiero po beta testach, analizuje rozgrywkę i pisałem o tym już na serwerze i poszczególnym graczom. Dlaczego nie potraficie ze sobą tak wspaniale się porozumiewać jak narzekać? 

Reasumując, nie minęło 24h odkąd są skoki więc dajcie chociaż ten 1 dzień nacieszyć się nam (mi i koledze nolife) analiza serwera. 

 Ankietę zostawiam otwarta i proszę się wypowiadać co myślicie o tych skokach :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć podwójny skok. Od razu byłam temu przeciwna, bo wielu graczom psuje grę. Usunięcie z vipka awp i smoków jak najbardziej na plus. 

Svip po poprawkach i tak znacząco różni się od vipa, 2 skoki nie są potrzebne.

 

@ Piotruś CS:GO MOD Twoja wypowiedz mnie rozśmieszyła XDDDD z tych skoków to cieszą się tylko nieliczni, wątpię by 2 skoki pomogły w kupowaniu svipa, bez skoków jest on dużo lepszy, jak i cały serwer. Może od razu wgramy leczenie i jak ktoś dziś na serwie powiedział "dajmy wszystkim kur*a grabie" xDDDDDDD

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostanie wprowadzona zmiana, 2 skoki zostaną zamienione na 5hp za zabicie przeciwnika w głowę.

 

Dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie + dla @ Wredna.za zaangażowanie.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie