Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z DyLoovsky


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

 

IcQ9qYY.png

 

 

Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie. W dzisiejszym dniu wywiad przeprowadzę z naszym rodzynkiem w dziale Moderatorów @ Mr.DyLoovsky

 

Redaktor Jessa

U88eeNE.jpg

Gość DyLoovsky

Pdyu91i.jpg

 

 

Cześć, na początek zaczniemy standardowo. Przedstaw się, powiedz nam ile masz lat i skąd pochodzisz?

Witaj mam na imię Dawid mam 24 lata i pochodzę ze Starachowic woj.Świętokrzyskie.


Powiedz nam czy jest coś ciekawego w Twojej miejscowości co można odwiedzić lub zwiedzić?


 Szczerze  to nie. Lecz warte uwagi mogłoby być to, że produkują u nas słynne samochody "STAR" skąd w sumie wywodzi się nazwa miasta.


O proszę. Powiem Ci, że gdybyś mi o tym tutaj nie napisał to bym nawet nie wiedziała. Ciekawe, ciekawe. 
Chcesz nam powiedzieć coś więcej na ten temat,czy może opowiesz nam co robisz na co dzień?


Nic więcej na ten temat nie wiem. Na co dzień,hmmm na tą chwilę zajmuję  się domem,pomagam chorej mamie, lecz ogólnie planuję ponownie wyjechać za granicę i tam chyba już zostać.


Czyli szukuje się wyjazd do pracy? Czy wiesz już dokładnie gdzie i do czego?

Czy to dopiero wyjdzie za jakiś czas? A dla mamy oczywiście życzę dużo zdrowia! 


Do pracy i do życia. Mam kilka propozycji i jestem na etapie zastanawiania się nad wyborem, która będzie najlepsza. Pewnie trafię najgorszą, ale zawsze można jechać gdzieś indziej. Za pozdrowienia dla mamy dziękuje i na pewno przekaże.


 Obyś  trafił na tyle dobrą prace, że nie będziesz musiał jej zmieniać. Ale życzę powodzenia.


Nie dziękuje bo zapeszę. Tak mam dwoje braci i jedną siostrę.


 I pewnie jesteś najstarszym bratem, zgadłam? 


Niestety nie, jeden brat jest starszy o 3.5 roku.


 O widzisz, pomyliłam się no, ale to się przecież zdarza.
Czy posiadasz jakieś zwierzątko?


 Oczywiście,nikt nie jest idealny. Owszem 2 pieski. Zuzię i Niunię


Fajne imionka jak dla psa, chociaż jestem przeciwniczką nadawania psom imion ludzkich typu Zuzia tak jak właśnie Ty. Ale słodko słodko. Mam nadzieję, że dbasz o nie jak najlepiej potrafisz, bo wiesz pies to najlepszy przyjaciel człowieka.


Oczywiście że tak. Bardzo je kocham, dbam, karmię i robię wszystko by żyło im się jak najlepiej. Moje dwie małe przyjaciółki na dobre i złe.


 Pięknie to napisałeś, aż się wzruszyłam! 
A czy w swoim życiu prywatnym masz przyjaciela/przyjaciółkę , na których również możesz polegać?


Jasne że mam, myślę że każdy kogoś takiego ma. Najważniejsze  by nie zaniedbywać takich przyjaźni bo zaufanych ludzi co raz to mniej.


 Tutaj się z Tobą zgodze, tak niestety jest.
Cóż co nie co się dowiedzieliśmy na Twój temat, zapytam teraz o forum.
Jak znalazleś się na Csowiczach?

 


 Przyszedłem z ziomeczkiem, którego znam już koło 3-4 lat czyli z @ OpoReK
 

No milusio, milusio Panowie. Cieszy nas to bardzo.
Od jakiegoś czasu masz u nas range Moderatora na forum, jak się z tym czujesz?


 Czuje się świetnie, atmosfera jest świetna tak jak z reszta ekipy. Jak to się mówi nic dodać nic ująć. Stanowimy dobry zgrany zespół.


 No i o to właśnie chodzi. Zgrana ekipa to podstawa.
Zadam Ci jeszcze jedno pytanie odnośnie forum i przejdziemy dalej.
Czy zamierzasz zostać z Nami na dłużej?


Oczywiście, zostanę  póki nie stracę dostępu do internetu lub sami z jakiś powodów mnie nie wyrzucicie.


 Nie no sądzę, że to raczej nie nastąpi jeżeli nie dasz nam takich powodów. 
Czy masz ochotę odpowiedzieć na pytania "szybki strzał"?


 Jasne.
Warzywa czy owoce?
Owoce.
Pizza czy Kebab?
Pizza
CS 1.6 czy Cs:GO?
1.6
TV czy PC?
Wiadomo, że PC


Niestety na tym zakończymy nasz wywiad, chciałabym Ci bardzo podziękować, że poświęciłeś mi troszkę swojego czasu by o sobie opowiedzieć.
Czy jest może ktoś kogo chciałbyś pozdrowić?


Najbardziej oczywiście Panią Redaktor no i wszystkich użytkowników oraz całą administrację <3


Dziękuje bardzo, buziaki. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Moją opinie dostałaś pw, ale wyrażę ją też tutaj. 
Jak dla mnie kolory niedopasowane :D (jestem osobą, która na to zwraca uwagę) 
+ Zdjęcia - własny styl. 
Krótki wywiad, pociągnęła bym go jeszcze trochę, zwłaszcza, że to nasz modzik. - 17 pytań wraz z szybkimi :D |
Jak na pierwszy raz ogólnie super <3 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat

Fajny wywiad, taki nie za długi :D

Jak na pierwszy raz całkiem przyzwoicie Ci to wyszło <3 

Z takich rad to w sumie interpunkcja na 4,5 bo te nie robisz spacji po przecinkach :beka: ale to taki drobiażdżek.

Liczę, że Twój następny wywiadzik będzie troszkę dłuższy.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie