Skocz do zawartości

Zablokowane Fifa 20 - Krótka recenzja


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

maxresdefault.jpg.3ae4146f2656700de5bf620d42a01a2f.jpg

Fifa 20 to gra sportowa o tematyce piłki nożnej. Stworzona przez EA Sports. Premiera gry odbyła się 27 września 2019r. 
Ambasadorami gry zostali Eden Hazard i Virgil van Dijk, w Polsce zaś Krzysztof Piątek. 
Zmieniono mechanikę gry, przebudowano system stałych frtagmentów, poprawiono wygląd postaci w grze. Komentatorowie nie zmienili się od lat, nadal Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. 


Fife można nabyć od 250 zł. 
Oczywiście kupując lepsze wersje Fify możemy otrzymać również dodatkowe rzeczy z nią związane i przydatne w grze. 


Tryby, które znajdują się w Fife 20 to: 
*Tryb Volta (nowość) 
*Ultimate Team
*Kariera 
*Wirtualne kluby i wiele więcej 


Tryb Volta: 
Jest to nowość, którą EA postanowił przetestować. Po mojemu piłka halowa, nazywane również piłką uliczną.
Można rywalizować 3 na 3 (bez bramkarzy) 4 na 4, a także 5 na 5. 

Najciekawszym faktem jest jednak, że w trybie Volta możemy tworzyć mieszane drużyny, czyli w naszym składzie może znajdować się płeć męska i żeńska!
W tym trybie można stworzyć własną postać, ubrać ją, dobrać sprzęt sportowy oraz indywidualne cechy i umiejętności. 

Prócz standardowej fabuły w tym trybie znajduję się również Liga Volta oraz Tournee Volta.  

fifa-20-volta-customisation.jpg.73f7288de91bd09e75b9667a35b75fb5.jpg

Ultimate Team: 
Nie różni się niczym, co do mechanizmu gry od poprzednich edycji.
Tworzycie skład, zbieracie jak najlepszych zawodników i wygrywacie, bądź przegrywacie. 
Najnowsze składy, piłkarze, stroje, sprzęt do gry, motywy stadionów i wiele więcej. 
W tym trybie znajdziecie różne urozmaicenia, a jakie? Przekonajcie się sami. 

Wirtualne kluby: 
To najlepsza zabawa, ale nie sam, sama! Zbierz swoich ziomków i podbijajcie ligi! 


Moim okiem: 
Kupiłam fife 20, gdy zobaczyłam tak fantastyczny tryb jakim jest Volta, coś, co lubię. Osobiście podoba mi się to, jak Fifa ulepszyła kolejną odsłone swojej gry. 
Moim zdaniem dodanie nowego trybu tylko przyciągneło graczy, lecz pewnie są również osoby, którym ten tryb nie przypadnie do gusty. Jedynie, co mnie boli to krótka fabuła. 
Osobiście jak dla mnie wszystko na +. 


Wymagania: 

FIFA 20 na PC – minimalna konfiguracja sprzętowa:
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bitowy)
Procesor: AMD Phenom II X4 965, Intel Core i3-2100 lub równoważny
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2GB, NVIDIA GTX 660 2GB lub równoważna
Miejsce na dysku: co najmniej 50 GB wolnego miejsca
Wymagania dot. połączenia z Internetem: łącze o przepustowości minimum 512 kb/s. Połączenie z Internetem jest niezbędne do zainstalowania i uruchomienia gry.

FIFA 20 na PC – zalecana konfiguracja sprzętowa:
System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
Procesor: AMD FX 8150, Intel i5-3550 lub równoważny
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: AMD Radeon R9 270X, NVIDIA GeForce GTX 670 lub równoważna
Miejsce na dysku: co najmniej 50 GB wolnego miejsca
Wymagania dot. połączenia z Internetem: zalecane łącze szerokopasmowe. Połączenie z Internetem jest niezbędne do zainstalowania i uruchomienia gry.

Platformy na których zagracie w Fife 20: 
- Windows 
- PS4
- Nintendo 
- Xbox One 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie