Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] terrorist0p


Terrorist

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wymagania:

  • Znajomość ortografii 
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu 
  • Posiadane 60 postów
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Znajomość regulaminu
  • Minimum 16 lat
  • Brak ostrzeżeń na forum
  • Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.
  • Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.

 

Podanie:

Nick: @ terrorist0p AWP
Imię: Bartłomiej
Wiek: 20
Steam ID: STEAM_0:1:425381179
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum jestem dużo i często o czym świadczą statystyki w panelach bocznych forum.
Opisz siebie: Bartek to już większość wie, jak i również to że na co dzień jestem zawodowym kierowcą, co skutkuje tym, że na forum jestem od 15 do późnego wieczora, oczywiście z przerwami bo każdy ma swoje życie prywatne, co nie zmienia faktu jeszcze jestem aktywnym użytkownikiem.
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym pomóc, oraz to że rekrutacja jest otwarta skłoniło mnie do napisania podania.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście, że miałem jak i mam styczność z sourcebans aktualnie.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Nie mnie to oceniać, lecz ja bym siebie ocenił 6/10 ponieważ nikt mistrzem w to nie jest, a więcej umiejętności można nabrać zajmując się tym.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Oczywiście, że grałem jak kiedyś gdzieś za młodu pełniłem podobną funkcję musiałem się nauczyć jak rozpoznać kogoś kto gra na esp, czy no smoke, lub lekkich aimbotach.
Kontakt: Steam,priv,FB

Również proszę o szczere i konkretne wypowiedzi każdego wypowiadającego się pod podaniem.

Pozdrawiam: @ terrorist0p AWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

- każda pomóc się przyda

- brak ub team

- spełniasz wymagania

- szanuje u ludzi szczerości i ty taki jesteś

- wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Widać, że się postarałeś, pisząc ten temat, wymagania spełniasz, widuje Cię na forum, warto dać szansę. Jestem za okresem próbnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie