Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane JailBreak Csowicze.pl


FightereK

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, robie serwer JailBreak tutaj na forum. Osoby chetnę do pomocy, wsparcia finansowego za svipa /admina zappraszam do kontaktu GG

JailBreak będzie należał do @ RumcajsJumperjednak wlascicielem będę ja :D

Serwer zostanie tutaj na sieci w przypadku, gdybym nawet odszedł.

GG : 66184959

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób taki oldscholowy JB, jak były z 10 lat wstecz, to ja się z cs:go tam na JB przeniosę do grania.

 

@ FightereKstare mapy, które były grane dawno np. jb_facebook taka mi utkwiła w głowie, kiedy ostatnio dużo grałem na jailu z 6 lat temu. Gdzie nie będzie robione wszystko pod kasę, bo dawniej to na tym nie polegało, wiadomo vipy, sloty to było ale czapki czy cos takiego było dostępne albo się zdobywało. Żeby nie był zapchany zbędnymi pluginami tylko prawie czysty customowy jailbreak. 

Ja Ci tylko podaje przykład niczego nie każe robić :D

Ale ostatnio znaleźliśmy z ziomkami klasycznego oldschoolowego DR'a 1.6 i gdzie ja czas głównie na AWP CSGO spędzam to na tego DRka wpadamy poskakac, wiec jakąś racje bytu przy dobrej reklamie by to mogło mieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, terrorist0p napisał:

To zrób taki oldscholowy JB, jak były z 10 lat wstecz, to ja się z cs:go tam na JB przeniosę do grania.

Co to znaczy oldscholowy? Co masz na mysli? Napisz na priv lub cos i wyjasnij, to pomyslimy :D Tez mam zamiar coś zrobić ze starych czasów aby starzy grali.

Napisz mi na priv lub tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie