Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga - SkopconaMorda


Raien

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Raien
Nick oskarżonego: @ SkopconaMorda
IP/SID oskarżonego: nie wiem, nie mam pojęcia, to admin, powinno być łatwo to wyciągnąć
Data i godzina: 26.09.2019 21:45~21:55
Dowód: Skriny w załączniku i link do bana z amxbans https://amxbans.csowicze.pl/bans/11524.html
Opis sytuacji: Zacznijmy od tego, że miałem już wcześniej dziś robione screeny, były czyste - nie mam czego ukrywać, jak i odpalać się, bo używam tego konta jako konta administracyjnego na innej sieci, chyba proste i logiczne.

Grałem sobie "jak zawsze" swoim pokemonem o nazwie Rapidash, którego skillem pasywnym jest Agility - wspominałem na serwerze wielokrotnie, że chcę temu pokemonowi wbić 500lvl, więc po prostu go nie zmieniam, tutaj również powinno być to zrozumiałe.
Po kolejnej wygranej rundzie z mojej strony naglę widzę kilka białych wiadomości @@ od wspomnianego wyżej @ SkopconaMordao treści coś w stylu "NOWA ZMIANA W REGULAMINIE, ZAKAZANY JEST SKILL X, Y, Agility, Mega Drain", co moim zdaniem jest po prostu śmieszne, gdyż jest to skill pasywny, jedyne co daje to zwiększa prędkość ruchu, tak samo w przypadku Mega Drain - ten jednak absorbuje amunicję od przeciwnika. 
Zapytałem więc o link do regulaminu, którego oczywiście nie otrzymałem, a komendy w stylu "/regulamin" nie istnieją. Zapytałem więc co ze skillami typu Psywave, Rage itp. które moim zdaniem są o wiele mocniejszymi skillami w rękach doświadczonego gracza, a gram już na tym modzie ładnych kilka lat i trochę wiem co mówię.
Oczywiście na te pytanie również nie otrzymałem odpowiedzi. Zignorowałem te dziwne wiadomości, gdyż najzwyczajniej w świecie przez wspomniane wcześniej kilka lat nigdy nie spotkałem się z blokadą tych skilli na jakimkolwiek serwerze, skill jak skill. Odebrałem to natomiast jako atak na moją osobę i styl gry, gdyż najzwyczajniej w świecie wspomniany wyżej admin nie był w stanie dorównać mi w pojedynku.
O ile brzmi to jakbym się chełpił i opowiadał jaki to ja dobry jestem, to jak dla mnie wygląda to po prostu na chęć wyeliminowania mnie z serwera i ustawienia sobie TOP3 w konkursie, bo jedyne co zrobiłem, to grałem pokemonem z pasywną umiejętnością? Zrozumiałbym, gdybym rzeczywiście obrażał graczy, ale na wszelkie zaczepki odpowiadam śmiechem.

Będąc brutalnie szczerym - chciałbym albo zobaczyć ten regulamin, który zabrania Agility, bo jakoś nie potrafię uwierzyć, że takowy istnieje, albo po prostu porozmawiać z tym "adminem", który ewidentnie nie radzi sobie pod presją. Nie wspomnę już o sztucznym nabijaniu aktywności na spect, jak i ignorowaniu moich pytań odnośnie serwera, bo chyba tak to nie powinno wyglądać, z tego co wiem to Admin powinien graczom pomagać, a nie ich odganiać.

Pozdrawiam,
Raien aka obecny TOP2, który chce zmierzać po TOP1

20190927044535_1.jpg

20190927045412_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skargę nie potrzebna ponieważ to nie jest admina wina który pilnuje regulaminu. Komenda /regulamin działa i jest w 9 podpunkcie ze nie wolno używać tych skilli. Tez tego nie rozumiem dlaczego skille automatyczne maja być zabronione na małych mapkach rozumiem ze nie wolno grac duchem ale typu mega drain itp ?. Nidy się nie spotkałem aby takie skille były zabronione i jest dla mnie to śmieszne ponieważ po to są skille automatyczne żeby na małych mapkach korzystać a inne na dużych które się tam przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że jest to skarga niepotrzebna. Admin ten w ogóle nie wywiązuje się ze swoich obowiązków - jedynie siedzi na spect i nabija sobie czas na GT, podczas gdy nowi gracze nie otrzymują żadnej pomocy, to widać, nawet @ GOOFYP56 PokeMod wchodzi i spamuje bindami typu "GRASZ NA SERWERZE POKEMOD, WPISZ /POKEHELP"
Na chwilę dawania mi bana /regulamin, ani żadna inna rozpiska na forum nie istniała. Wszedłem przed chwilą sprawdzić, czy może coś się zmieniło i, rzeczywiście, pod komendą /regulamin coś się pojawiło, jednakże jego zawartość można stwierdzić, iż była pisana na szybko, byle tylko mieć coś na obronę (zwłaszcza ostatni punkt, gdzie ewidentnie widać, że coś jest nie tak)

W takim razie co, banujemy również Rage, Thunder Wave, Psywave, czy może wszelkie skille, które usypiają po strzale? Nie rozumiem tej logiki, bardzo jej nie rozumiem. Niektórzy chyba myślą, że gracze wychodzą z serwera tylko dlatego, że gram sobie pokemonem z Agility, podczas gdy problem jest dużo bardziej rozwinięty. Ja owszem, mogę zmienić pokemona, rezultat jednak będzie taki sam - nowy gracz nadal będzie bity, bo nie będę nikomu dawał forów. Błędem tutaj jest brak pomocy ze strony Admina "grającego" na serwerze (czyt. siedzącego na spect), który nie wytłumaczy nowemu zasad działania moda i nie utrzyma gracza na serwerze. Moje początki wbrew wszystkiemu wyglądały tak samo. Również byłem bity, jednakże po zaciśnięciu zębów i wbiciu pierwszej ewolucji wszystko zaczęło się klarować, może tutaj też jest problem? Próba wyskalowania ewolucji względem max lvla może nie działa tak dobrze w 2019 i mentalności młodego gracza jak zakładano?

Agility nie dodaje nic do aima, jest bardziej jak miecz obosieczny - może i przeciwnik musi mieć szybszą rękę, ale ja za to również, inaczej przecież nie trafię.

20190927203050_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda wystarczy ze chwile sie pozabija gracza i on wychodzi z serwa  bo nie wie na czym polega ten mod. Jedynym adminem na plus jest tylko hador ktory pomaga i nie siedzi na spec zeby sobie czas nabijac. A co do tych skilli to juz sie wypowiedzialem i jest to dla mnie smieszne blokowac automatyczne skille. A i co jeszcze do skopconej ktory siedzi bardzo duzo czasu na spec to nie ma to jak banowac admina :)

Edytowane przez Malpa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak jak na każdym PM jak było zawsze czyli na małych mapach blokowane są wszystkie poza skillami pasywnymi (czyt.nie uzywajace bindow) , oraz na duzych mapach zakazane uzywanie obszarowych skilli typu thundershock,rock slide itp na bsach & respach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leci w ch... wbil 4h temu , a nawet nie odczytał pw sprzed 2 dni xd
Na razie pracuje nad swoja paczką PM , ale czy ujrzy ona światło dnia?Nwm , wzystko zależy od tego czy znajdzie się 1/2 os dodatkowe które pomogły by finansowo.
Oczywiście  serwer dopiero by powstał jakby goofy sobie dał spokój bo nie chce robić konkurencji , ponieważ chciałbym żeby ten mod wreszcie ożył :)

Edytowane przez ^^DeeD^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Malpa99 napisał:

Z tego co widze to nawet nie ma co sie wysilac bo Goffy ma na to wywalone a serwer wylaczony od 3 dni wiec pewnie upadl

Nie, nie mam wywalone. Serwer będzie dzisiaj włączony. Mieliśmy mały problem   techniczny przez ten weekend ale uporalem się tylko parę rzeczy jeszcze poprawię i będzie już włączony serwer. Widzicie serwer od 2 dni off to już odrazu głosicie upadłość, czekajcie cierpliwie na informacje. Jak bym miała upaść to bym sam to ogłosił, takie komentarze nie są na miejscu. 

10 godzin temu, ^^DeeD^^ napisał:

leci w ch... wbil 4h temu , a nawet nie odczytał pw sprzed 2 dni xd
Na razie pracuje nad swoja paczką PM , ale czy ujrzy ona światło dnia?Nwm , wzystko zależy od tego czy znajdzie się 1/2 os dodatkowe które pomogły by finansowo.
Oczywiście  serwer dopiero by powstał jakby goofy sobie dał spokój bo nie chce robić konkurencji , ponieważ chciałbym żeby ten mod wreszcie ożył :)

 

Leci w chu ? Słuchaj tak jak wspomniałem były małe problemy techniczne z serwerem musiałem się z tym uporać i nie lecę w chu bo od tych 2 dni dostałem 17 wiadomości na temat serwera i do tej pory.jeszcze wszystkich nie odczytałem i nie wszystkim odpisalem ale juz większości  tak , ja też mam życie prywatne i zrozumcie to że nie jestem w stanie siedzieć 24h mam rodzine kobiete, dziecko i juz za dokladny miesiac druga córeczka mi się rodzi, mam obowiązki domowe, praca muszę.dzieckiem się opiekować jak i swoją kobieta jak już jest 4 tyg przed porodem, darujcie sobie te komentarze bo nie sa na miejscu ja sobie obiecalem ze STWORZE NAJLEPSZY SERWR PM 

przynajmniej bede sie starac, a wy mnie wspierać, bo serwera tak szybko nie zamierzam zrezygnowac. PLOTY SIEJECIE NIE POTRZEBNIE

Serwer dzisiaj będzie Włączony. A co do regulaminu dam jeszcze dzisiaj znać. 

 

Pozdrawiam cieplutko wasz GOOFY 😅😅

 

/edit A co do skargi admina dostał upomnienie

Edytowane przez GOOFYP56
Ortografia poprawa przez tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię ze twoj serwer padnie tylko jak padnie , a jest to roznica to raz.

Dwa nie dałeś żadnej informacji , ze są problemy techniczne tylko off serw  wiec sie nie dziw ze masz taki spam.

Jeżeli na prawdę masz zapał na tego moda chcesz przy nim robić i nie chcesz z niego zrezygnować to moge ci pomoc od strony technicznej bo sam trochę grzebałem i grzebię przy PM ;)

Edytowane przez ^^DeeD^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie