Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na admina Kyzu.


Kyzu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kyzu.
Wiek: 18 lat za tydzień.
Doświadczenie [w byciu adminem]: Byłem wiele razy adminem na serwerach cs 1.6 oraz jeśli ktoś jeszcze gra to w mta.
Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: 9/10
Staż w CS'ie: Około 8 lat.
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem aktywnym graczem na twoim serwerze i zawsze każdemu pomagam. Jestem osoba miłą oraz przyjazna, która zazwyczaj ma dobre relacje z innymi. Myślę, że admin da mi więcej możliwości
możliwości na serwerze aby móc pomagać innym. 
Link do GameTracker'a: Dodam w edicie ponieważ piszę podanie na telefonie.  
Link do Steam: Niestety nie mam, ale po pierwszym mogę zainwestować w steama. Jeśli jest to nie problem proszę o danie mi szansy gdyż jestem bardzo aktywnym oraz ogarniętym graczem.

 

Z poważeniem Kyzu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie 

Masz bana i piszesz podanie (zamiast poczekać na ub 😉

Amx 9/10 napisz własny plugin 😉

Nie rozumiem po co porownujesz MTA do Cs 1.6 

PS. Gram czasem na serwerze dlatego się wypowiadam 😉

@ Kyzu a co mnie to interesuje czy moja wypowiedź jest brana przez ciebie pod uwagę nie ty przyjmujesz podania tylko właściciel serwera i tak wogole nie można wypowiadać się we własnym podaniu 😉

standard (1).gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kaskader MultiArena

Mam bana nie za coś co jest z mojej winy tylko aby sprawdzić czy rzeczywiście gram dobrze czy gram na wspomagaczach, a pozatym ssy zostały już wysłane.

 

Miałem swoje serwery cs'a i uwierz, że poradził bym sobie z pluginami.

 

Czytaj że zrozumieniem nie porównuje cs do mta tylko napisałem że tam też posiadałem rangi administracyjne na największych serwerach rpg, a w przeciwieństwie do cs trzeba tam dac dużo, dużo więcej od siebie niż w przypadku cs. Osoba która chce się wypowiedzieć z jaką kolwiek rozsądna opinia by nie pisała 'xdd' bo widać że nie umiesz nawet podejść profesjonalnie do sprawy.

 

Grasz czasami na serwerze no dobra, a czy pisząc opinie na nie masz inne powody oprócz tego, że gram w mta I dostałem ssy? Moim zdaniem pokazałeś brak profesjonalizmu z twojej strony oraz to, że twoja opinia jest zupełnie nie brana "przeze mnie" pod uwagę. 

Pozdrawiam Kyzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie