Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Nick Seboll


Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Seboll
Imię: Sebastian
Wiek: 21
Steam ID:  Będzie w ciągu tygodnia z względu na to, że miałem przerwę z graniem od 2 lat i teraz wracam do rozgrywek. Max tydzień i będzie steam z cs :D
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 5-6 godzin dziennie na spokojnie ;)
Opisz siebie: Mam na imię Sebastian mam 21 lat. Jestem z Gdańska pracuje jako dostawca Alkoholu grupy Żywiec. Parę lat temu grałem codziennie w counter-strike lecz czas kazał się wziąć za siebie i zarabiać na życie. Ale głowa mówi, że nie mogę odpuścić tak fantastycznej gry i wróciłem do grania :D
Dlaczego akurat Ty?: Zajmowałem się tą funkcją przez ponad 3 lata. Wiem co nie co o graczach, którzy nie potrafią grać bez dopingu ;) Umiem odróżnić dobrego gracza od złego. Mam teraz czasu na takie rzeczy i bez problemu mogę się tym zająć. Widzę, że brakuje kandydatów na te stanowisko, a ja śmiało mogę je przyjąć na klatę. Zrozumcie mnie tylko, że chcę tylko i wyłącznie pomóc oraz poświęcić swój czas na pilnowanie graczy dobrych od złych :)
Czy miałeś styczność z AmxBans?: Oczywiście przez ponad 3 lata tak jak zostało to opisane wyżej.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: no po takim którym siedziałem w UBteam to mogę śmiało siebie ocenić na 8/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za małolata graliśmy z kumplami na WH, ale to tylko między nami dla naszej rozgrywki ;)
Kontakt: FB, GG i w najbliższym czasie Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie