Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie


TakJakJest

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: LuQ
Serwer: DD2
Admin banujący:UBT
Data zdarzenia: DZIŚ
Opis sytuacji: Zgłoszenie 
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):  

Spoczko ^^, to tak. Jest coś takiego jak full auto. Celownik lata bo lata, jaki celownik na full auto nie lata. Po za tym co to wgl ma być? Błędy gry/serwera etc. NoFlesh - Po dostaniu flesha od przeciwnej drużyny mamy flesha, gdy tego flesha dostaniemy od razu od naszego team mate od razu nie mamy mleka ;)

NoSmoke - Gdy jakiś gracz z naszej drużyny biegnie przed nami, lub obok nas widzimy przez smoke nawet jak jest ich nie wiadomo ile, przez 1 smoka widać wszystko.

Prosił bym o wypowiedzenie się Właściciela/Opiekuna bo raczej wiedzą jakie mają błędy na serwerze.

Przy okazji chciałbym aby inny UBT sprawdził te demko jeszcze raz, bo wiem że gram czysto -,-. Nawet steam'a zakupiłem żeby moja gra była bardziej lepszej jakości i żebym nie był tak oceniany jak NS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu masz przeskoki jak na typowym aimie, do tego masz VAC na steamie i jeszcze smiesz sie tutaj odwolywac?

Zacznij sie uczyc w szkole, a oszukiwanie w grach, tylko po to zeby zablysnac, to sobie daruj. Taka rada od starszego kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie