Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane hello my frend :D


Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim ! 

No to zaczynamy :D

Nazywam się Sebastian B. Mam 21 lat. Urodzony na Pomorzu w znanym mieście Gdańsku :P 

Pracuję jako dostawca Alkoholu w firmie Żywiec. 

Jestem wysokim, w miarę dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach.

Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też takie dni, że humor nie dopisuje i uśmiech z mojej twarzy znika, ale to rzadko :)

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić, tym bardziej, że gram w cs'a :D Zawsze potrafię sobie znaleźć jakieś ciekawe zajęcie jak granie w cs'a :P

Moje hobby należy do sportu (Piłka nożna) oraz (Siatkówka). Moim zainteresowaniem jest : Sport, Muzyka, Balety, Praca w której robię. 

Będę u was grywał na Only dd2 tylko i wyłącznie. 

 

Pozdrawiam wszystkich ! Sebastian :) <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i życzę miłego pobytu :) 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie