Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie ( Admin )


BriXx95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : BriXx95
Imię : Brajan B.

Wiek: 15,5
Data Urodzenia: 23.03.2004
GT: https://www.gametracker.com/player/BriXx95/145.239.239.225:27015/
Steamhttps://steamcommunity.com/id/SnajperPROnr1/

INFO :

                   Siemka Jestem BriXx95 lub po prostu Brajan. Mam 15 lat i służę Administracji na różnych platformach. Jestem uczniem Klasy 1 ( technik-informatyk), a na co dzień zajmuję się Moderowaniem Serwisów ( Kanałów ) takich jak Twich, Youtube, oraz tworzeniem ścisłych i profesionalnych kanałów Discord. Jednak moim głównym hobby jest to co nas łączy, czyli Granie. Gram od 5 roku życia i w swoim krótkim życiu przeszedłem mnóstwo gier. Aktualnie Gram w GTA RP, LOL, Fortnite ( 3 % świata ) i głównie Cs:Go.  Wiadomo historia z cs'sem zaczeła się od 1.6, gdzie spędziłem kilka tysięcy dobrze przegranych godzin. To tam także, po raz pierwszy byłem adminem na jednym z rozpoznawalnych serwerów COD:MOD. Aktualnie w CS:GO mam lekko ponad 1100 h, 170 winów kilka dywizji itd, itd. Rok temu byłem Adminem na dwóch serwerach społecznościowych Surf + RPG i ONLY MIRAGE. Sądzę, że sprawdzę się w tej roli gdyż, posiadam spore umiejętności Administracyjne, a także potrafię odróżnić najmniejsze haxy od skilowych graczy. Jestem BARDZO aktywnym graczem i znam regulamin serwera, co tylko przychyla i potwierdza moje szacunki do zostania Adminem. Serwer ten według mnie bardzo dobry, lecz widać, że zaczyna dopiero się rozwijać. Jest minimalistyczny i zbilansowany co tylko skłoniło mnie do napisania Tego Podania. Gracze i Admini bardzo mili :) Liczę na Pozytywne Rozpatrzenie Mojego Podania :C

SourceMod : 5/5

 

Edytowane przez BriXx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:

  • wiek
  • gt tylko 10h
  • 4/5 sourcemod, ale pluginu napisać nie potrafisz zapewne :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjete.png

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie