Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Co z serwerem?


FightereK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do H@ serwera JailBreak, co z serwerem dalej? Czy będzie on jakoś reklamowany, czy tyko czekać aż serwer będzie OFF?

Czekam na odpowiedź, bo chętnie bym pograł na jb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sam zaglądałem kilka razy, ale stoi pusty non stop...

 

@ darmian6969 Jailbreakskończ kłamać, GT pokazuje max 5 osób, a tak to tylko hltv jest na serwerze...

@ darmian6969 Jailbreaka po drugie, używaj opcji edytuj

@ Shell 3MAPS @ darmian6969 JailbreakGT pokazuje w miarę dokładnie ilość graczy i 5 a 10 to jest różnica, w dodatku te 5 to było przez chwilkę nie weekend

@ darmian6969 Jailbreakja Ci nie powiedziałem, że masz odejść, ale wychodzi na to że serwer nie ma wgl reklamy i nie miał, bo przez taki okres nie ma na nim nawet 100 graczy w GT, nie było tych 10 osób więc mam prawo stwierdzić albo inaczej podejrzewać, że możesz kłamać. Bo np. u mnie gdzie już 200 zł poszło w reklamę serwera jest w gt zanotowanych 700 graczy, i ma już stałych graczy, którzy grają prawie codziennie :) 

 

Dodam Ci, że wykupując reklamę na cssetti jest mega łatwo i prosto wypromować cs 1.6 serwer nie to co cs:go, zasad działania reklamy Ci tłumaczył nie będę, bo chyba nie ma sensu, ale jeśli chcesz to zapraszam na pw

albo Ci wytłumaczę

@ darmian6969 Jailbreak ludzie, którzy nie mają cs1.6 steam wpisują w google pobierz cs.16 i wg SEO gdzie cssetti pozycjonuje najwyżej ludzie stamtąd pobierają csa, więc jest sporo graczy non steam, kupując reklamę na cssetti promujesz serwer na stronie, ale i pozycjonujesz go w wyszukiwarce serwerów w csie, bo SĄ TAM SERWERY ZNAJDUJĄCE SIĘ TYLKO NA LIŚCIE SERWERÓW CSSETTI więc im więcej płacisz tym wyżej serwer, a ludzie wchodzą w te pierwsze serwery.

W CS:GO tego nie ma bo CS:GO jest F2P na steam obecnie i nie wypozycjonujesz serwerów w wyszukiwarce serwerów gry tak jak w przypadku cs1.6 co prawda jest jakieś globalverify od gosetti ale skuteczność tego jest minimalna, a w przypadku cs1.6 skuteczność reklamy dobrze opłaconej to 90% graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś słowa wytłumaczenia @ darmian6969 Jailbreak? Inaczej się umawialiśmy ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, już wytłumaczę. Reklama była, ostatnio było około 10 osób(weekend). Reklama ponownie się skończyła, zostanie dokupiona, czekam na kolejny przelew:mam.dola:

27 minut temu, terrorist0p napisał:

Też sam zaglądałem kilka razy, ale stoi pusty non stop...

To widocznie zaglądałeś w złym czasie :/

Edytowane przez darmian6969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, darmian6969 napisał:

Jasne, już wytłumaczę. Reklama była, ostatnio było około 10 osób(weekend). Reklama ponownie się skończyła, zostanie dokupiona, czekam na kolejny przelew:mam.dola:

Lel, GT nie pokazuje 10 osób xD.

@ darmian6969 Jailbreak, ale nikt nie powiedział, że nie pasuje. Po prostu GT wskazuje na to, że naprawdę nikt nie gra na tym serwerze. A JailBreak'a no łatwo rozkręcić nawet na stawce 3zl - day.

Edytowane przez Shell

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Shell napisał:

Lel, GT nie pokazuje 10 osób xD.

Nic na to nie poradzę, w tym problem że GT nie jest tak dokładne jak się wydaję ;).

 

edit - @ terrorist0p AWPhmm, zdziwiłbyś się ;), jakbym miał kłamać, to bym to robił. Jeśli coś nie pasuje, zawsze mogę odejść.

Edytowane przez darmian6969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 29-tego minął Ci okres próbny. Aktualne GT patrząc:

7 dni ->  server_players.php?GSID=6058506&start=-1

Miesiąc -> server_players.php?GSID=6058506&start=-1

 

Serwer nie przeszedł okresu próbnego. 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie