Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga


Ment

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:Okolo 23:55   
Nick użytkownika: Mrs.Jessa
Dowody:Wszystko jest na czatbox     przyznam sie ze wyzywalem ale  po co pisze ze czytac nie umiem   wiec nie dam sie  takiej osobie  jak ona  zeby mi mowila co mam robic     niech sie sama pilnuje  bo tylko tyle potrafi     
Świadkowie:Nie ma    
Uzasadnienie:Dostalem  bloka na stale nwm czemu az na stale  jak  sie daje  na 24 h   a nie  na zawsze   wiec widac jak sie zna na     i taka osoba ma moda    i jeszcze kozaczy   i mysli  ze wszystko  moze robic      i tu sie myslisz   ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic     tyle z mojej strony  wiec prosze cos z tym zrobic   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mentek napisał:

przyznam sie ze wyzywalem ale po co pisze ze czytac nie umiem

Ile wy macie lat? 😂 Przyznasz że się wyzywales ale...

 

7 minut temu, Mentek napisał:

ja sobie nie dam zeby mnie jakies dziecko uczylo co mam robic

To jakaś żenada jest

Moralność dzieci z przedszkola

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana na pisanie dostales do 18.09.2019r do godz 00:00 więc nie dostałeś go na zawsze! 

Irytujesz strasznie,przyczepiłes się mnie,nie wiem w sumie z jakiegoś powodu... Bo zwrocilam Ci uwagę,któregoś razu na czatboxie jak przeklinales i o to się oburzyłes. Tak moja praca polega na pilnowaniu porządku na forum i nie ma żadnych wyjątków,każdy jest traktowany tak samo. Nie uznaje czegoś takiego jak Ty zawsze piszesz " pogadam z Patrykiem". Okey to Twój kolega,jak każdej innej osoby na sieci. Nie moja wina,że nie potrafisz nad sobą panować,lub wypijesz za duzo alkoholu i Ci bije,ale to się leczy.

Co do samej skargi,według mnie ban na czatboxie słuszny,nie dam się prowokować itp...

Niżej są ssy. @ RumcajsJumperlub @ ferstel proszę o rozpatrzenie. 

 

Ps. Jak nie reaguje na takie coś źle,zareaguje jeszcze gorzej.. Szanujmy się, nic nie mam do tego użytkownika,ale ilez można zwracać uwagę,skoro i tak nie dociera.. Swoj rozum chyba ma.  Nie mam nic więcej do dodania.

Screenshot_20190917_001502_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235140_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_234159_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_233511_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235145_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235152_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mrs.Jessa napisał:

Bana na pisanie dostales do 18.09.2019r do godz 00:00 więc nie dostałeś go na zawsze! 

Irytujesz strasznie,przyczepiłes się mnie,nie wiem w sumie z jakiegoś powodu... Bo zwrocilam Ci uwagę,któregoś razu na czatboxie jak przeklinales i o to się oburzyłes. Tak moja praca polega na pilnowaniu porządku na forum i nie ma żadnych wyjątków,każdy jest traktowany tak samo. Nie uznaje czegoś takiego jak Ty zawsze piszesz " pogadam z Patrykiem". Okey to Twój kolega,jak każdej innej osoby na sieci. Nie moja wina,że nie potrafisz nad sobą panować,lub wypijesz za duzo alkoholu i Ci bije,ale to się leczy.

Co do samej skargi,według mnie ban na czatboxie słuszny,nie dam się prowokować itp...

Niżej są ssy. @ RumcajsJumperlub @ ferstel proszę o rozpatrzenie. 

Screenshot_20190917_001502_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235140_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_234159_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_233511_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235145_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20190916_235152_com.android.chrome.jpg

Wez nie pisz ze ja ciagle pije  bo tak nie jest juz od paru dni nie pije   wiec   zastanow sie co piszesz bo widac ze nie myslisz   :)  a  do ciebie to juz  nie mam szacunku tak jak ty  :) bo   nie dam sobie  tak  rzadzic  zebys mi mowila co mam robic   i jeszcze raz  mowie ci zebys nie  mowila ze ciagle pije bo tak nie jest  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DyLu zmienił tytuł na Skarga

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

Nie masz bana na czacie na zawsze i skargi nie przyjmę, sam przyznajesz o braku szacunku a jednak musi swoją pracę moderator wykonać. Jeżeli dalej będą takie akcje i nie przestaniecie skakać sobie do gardeł to będziemy musieli wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje bo inaczej się nie da. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie