Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Potrzebuje Pomocy UnBan


Ozimek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gram na serwerze zm StarWars i dostałem bana za reklamy aczkolwiek ja nawet nie wiedziałem , ze pod jakimś klawiszem mam bind na reklamy ip i do tej pory nie wiedziałem jak to usunąć , jednakże poradziłem sobie  z tym i czy mógłbym prosić o odbanowanie? Nie jestem pewien czy to odpowiedni dział a jezeli nie to prosze administracje o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni ? Dobry jesteś ale to bez znaczenia bo od razu po 1 reklamie powinieneś dostać bana, daliśmy ci szansę zmarnowałeś ją 

Kogoś na aimie też mamy odbanowac bo powie nam że już nie będzie ?

NIE, TAK TO NIE DZIAŁA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

@ Ozimek25Nieumiejętność odbindowania, nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu w którym surowo się zakazuje reklamowania innych serwerów/for o tematyce Counter Strike. My nie możemy być pobłażni w tym momencie, bo ty nie wiedziałeś co robiłeś i dopiero po paru dniach udało Ci się naprawić.
 

@ Forza ZM Star WarsTutaj ma rację, ponieważ za spam reklamami powinieneś dostać od razu bana... A jak widzisz, byli oni dla Ciebie aż tak mili że dali Ci szansę.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie