Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Podanie] Administator 3 maps - rejnar


rejnar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rejnar
Data Urodzenia: 01.03.2005
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/rejnar/54.38.143.77:27015/
Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: Byłem administratorem na 2 serwerach trybu BaseBuilder na innych sieciach lecz tryb mi się znudził i uważam, że mam doświadczenie w byciu adminem. Ostatnio grałem na serwerze i było 4 cziterów i żadnego administratora online na steamie. Pograłem chwilę lecz się zdenerwowałem i wyszedłem.
Kilka zdań o sobie: Nazywam się Dawid. Mam 14 i pół lat. Mieszkam na małej wsi z moją ukochaną rodzinką, i mam tu naprawdę fajnych kumpli. Lubię mieć tak zwana szopę na głowie.
Znajomość sourcemod [1/5]: 3,5
 @ Admin [3 Maps] 3 Maps 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kompletnie na NIE. 

Gracz jest zbyt wulgarny do innych oraz swoje zachowanie ma na poziomie dziecka z podstawówki.. Następnym argumentem jest to iż nie spełnia wymagań co do ADMINISTRATORA 3MAPS..

  • Minimum 15 lat, ale liczy się przede wszystkim dojrzałość. - NIE SPEŁNIA TEGO !
  • Działający mikrofon. - POSIADA MIKROFON
  • Posiadanie mutacji. - NIESTETY JEJ NIE MA;) 
  • Minimum 10 godzin na serwerze. - Owszem ma przegrane o wiele więcej, ale na serwerze nie jest po kilka godzin:)  
'Bylem administratorem na 2 serwerach trybu BaseBuilder na innych sieciach lecz tryb mi się znudził"

To jest kompletnie inna bajka, jak dla mnie nie masz jakiegokolwiek doświadczenia..

PS: Wczoraj pisał do mnie z żalem dlaczego jestem na NIE. A teraz widzę, że do Pana niżej też pisał bo nagle zmienił swoje zdanie na TAK.. Bądźcie trochę rozsądni i mądrzy. Są wymagania, więc trzeba ich się trzymać oraz swojego zdania. 

 

pozdrawiam,

Edytowane przez Katow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nealzJak ogarniesz zachowanie i swój język to będę na tak. :)

-  nasłuchałem się mnóstwa obelg ze strony kolegi 

- dość często przeklina itp

- wielekrotnie widziałem jak kolega zwyczajnie trolluje

Myślę, że jak dostanie uprawnienia administratora to zaprzestanie takich zachowań i będzie dobrym adminen. 

 

 

Niestety nowy komentarz ponieważ nie mam opcji edytuj pod tamtym komentarzen

Edytowane przez nealz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem na Nie:

byłem  kilka razy na serwerze i jak spotkałem tego typka to

  • brak mutacji
  • wulgarny
  • zbyt młody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucone.png

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie