Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Oszukał przeznaczenie!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Oszukał przeznaczenie dzięki miłości do piłki! 

Krótko, ale dobre i tyle ode Mnie!  Zapraszam do przeczytania :)

11 września minęła kolejna, już 18. rocznica ataków terrorystycznych na wieże World Trade Center. Łącznie w zamachu zginęło 2996 osób. Ofiar byłoby prawdopodobnie o jedną więcej, gdyby nie... piłka nożna.

Anthony Zomparelli, Włoch mieszkający w USA, 11 września 2001 roku powinien pójść do pracy, jak każdego innego dnia w tygodniu. Zadzwonił jednak do biura mówiąc, że źle się poczuł i nie będzie mógł się zjawić w firmie. W firmie, której siedziba mieściła się na setnym piętrze budynku WTC. W rzeczywistości nie był chory. Chciał zostać w domu i obejrzeć mecz Romy z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

"11 września moja firma straciła 291 pracowników. Jestem wdzięczny, że tego dnia nie byłem w pracy. Dziękuję Bogu i Romie za to, że wciąż żyje”.

Choć Roma przegrała to spotkanie 1:2, Zomparelli z pewnością nie rozpaczał szczególnie z tego faktu. Rok później piłkarze ze stolicy Włoch przyjechali do Nowego Jorku, żeby zagrać pokazowy mecz z "Królewskimi". Gdy dowiedzieli się o historii ich kibica, byli w szoku i zorganizowali z nim spotkanie.

"Mogłem porozmawiać z moimi idolami, jak Batistuta, Panucci i inni. Dzięki miłości do piłki wciąż żyje".

 

FB_IMG_1568394086512.jpg

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat
  • Gość zablokował, odblokował i usunął z polecanych ten temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie