Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie


Simba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Muody Simba
Data Urodzenia:07.02.2003 
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Muody Simba csgocases.com/145.239.239.225:27015/
Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Jako iż jest rekrutacja na admina czemu by nie zapobiec cheterom na serwerze.Dużo osob przychodzi na serwer i czują się bezkarnie używając wspomagaczy.
Kilka zdań o sobie:Cześć nazywam się Sebastian Beniamin uczęszczam do szkoły rolnik kierunek mechanik.Lubię zwierzęta mam psa rasy Jork mały,fajny,chętny do zabaw piesek 🐕 do tego mam kota najlelepszy przyjaciel mojego psiaka :).Po szkole zazwyczaj zostaje mi troche wolnego czasu więc wybieram sie w teren jeździć Endura ktm 125.ulubiony przedmiot zdecydowanie Polski z matematyką w ogóle mi nie idzie .Pochodze z małej wsi pod Olsztynem warmińsko-mazurskie 
Znajomość sourcemod [1/5]:5 jeżeli chodzi o al to znam je idealnie potrafie pisać pluginy itp nie są jakies najlepsze ale zawsze cos
Edytowane przez Simba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie edytować kiedy dasz Te notatke

Powody:

1. Nie ma na tym serwerze ani jednego admina.

2. Granie bez osoby z wh albo aimem jest cudem.

3.. Serwer bez osoby pilnującej upadnie i to właśnie widzimy. Z tego co słyszę na serwerze to każdy wyzywa serwer i cheaterów podczas gry na osobę odpaloną, zazwyczaj soby które wyzywają już na serwer nie powracają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostępu do szablonów moderacyjnych :/

Akceptuje i zamykam.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shell zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie