Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jaki Telefon Polecacie


Zk2!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Mam takie pytanie jaki telefon polecacie kupić tak do 1000 zł  Taki w miarę dobry.

Bo w sumie sam szukałem ale nie mogę się zdecydować jaki kupić :D

 

 

ps. do takiej ceny chce kupić gdyż nie opłaca mi się wydawać więcej hajsu na telefon xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupiłem huawei p20 lite i jestem z niego zadowlony, parametry znajdziesz -> https://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p20lite/

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 6s teraz nowy to jakoś 750zł a w tej cenie nie znajdziesz lepszych aparatów i szybkości działania

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaomi Redmi 7 (dobry)

Xaomi Redmi Note 7 (troszkę droższy, ale lepszy)

 

Posiadam oba modele i jestem z nich bardzo zadowolony:

  • wytrzymałe i długo trzymające baterie
  • dobre podzespoły jak na cenę
  • dobre elementy wykończenia (raczej nie spotkasz plastiku)

Mógłbym Ci polecić i P20 Lite jak @ RumcajsJumper lecz po obecnych aferach Huawei z Google, gdzie na chwilę obecną Huawei ma znaleźć alternatywę dla App store - nie polecam

 

A po za tym możesz sobie porównać je specyficznie tutaj: https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-redmi7-vs-redmi-note7-vs-huawei-p20lite-vs-samsung-galaxya50/

 

@ Szycha.* o czym Ty mówisz, oczywiście, że kupisz nowy telefon do 1000zł, pierwsza lepsza oferta: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-7-4gb-ram-64gb-rom-black-7929313901

Edytowane przez terrorist0p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*
1 godzinę temu, Mrs.Jessa napisał:

polecam huawei p20 PRO

Do 1000 zł nawet używki na chwilę obecną się nie znajdzie, no chyba, że uszkodzony. 

Ja polecam huawei p20, do 1000 zł to znajdziesz używkę, ale napewno będą to okolice 900/1000zł. Jeżeli myślisz tylko o nowym telefonie to proponuję huawei p20 lite. 

Jeżeli wybór zależałby odemnie to kupiłbym używany huawei p20. 

 

Nie myśl o żadnych tak zwanych aferach huawei, gdyż zmiany które zostały narzucone na firmę hinska obejmą nowe telefony, w tym przypadku nadchodzący huawei mate 30. 

Edytowane przez Szycha.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

tematzamkniety.png

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie