Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Nick


Kmolje

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Data urodzenia: 17 wrzesnia 2001
Nick: Kmol
Opis swoją osobę: Mam 17 lat i chodzie do zawodówki  jako stolarz , lubie grac i spędzam przed kompkiem do 10 h 
Co Cię skłoniło do napisania podania:Poniewaz chcialbym pomagac innym ludziom i zeby przeszczegali prawa 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:Poniewaz lub bylem adminem na innym serwerze i dlatego chcialbym byc moderatorem na serwerze 
Kontakt:przez steam  https://steamcommunity.com/profiles/76561198985168458/
20 reklam sieci: 

1 reklama  Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich graczy Counter Strike Source na nasz nowy serwer FFA który został stworzony właśnie z myślą o graczach.

2 reklama Sieć Serwerów CS:GO zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszego forum. I do naszych serwerów. Csowicze.pl  to nie tylko sieć serwerów, to coś więcej.

Wiecej nw  jakie wymyslic i przepraszam ze nie ma 20 reklam ale powinno byc dobrze i dziekuje za przeczytanie mojego podania i prosze o dobrze przeczytanie mojego podania  DZiekuje i miłego dnia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BĄDŹ ŚMIESZNY!

na duże NIE

- dziś zarejestrowany, także aktywność ZEROWA

- jeden post hahahah

- wiek

- reklamy

nawet nie wiesz na czym polega reklama forum,więc nie wiem po co wgl startujesz na moteratora, pewnie i tak nawet nie masz pojęcia o tej randze :D

PS. Na serwerach nie mamy moderatorów tylko adminów :D

do odrzucenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDD.

To podanie jest na mój serwer  (3Maps).

Plss, bez takich xDD.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie