Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie od Bana


Gerwald

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS:WPME_LIPTON
Serwery:54.38.142.181:30061
Admin banujący:terrorist
Opis sytuacji:Dostałem bana ponieważ jeden z graczy mnie o to podejrzewał
Link do bana (sourcebans.csowicze.pl):https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:513519215&advType=steamid&Submit
Wycinek z konsoli:**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#Panorama_CSGO_Spray_Cursor_Hint' on panel 'RosettaInfoText'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
**** Panel  has fill-parent-flow for height, but isn't in a flowing down or up layout
Error reading file resource/overviews/awp_kox_radar.dds.
Resource materials\panorama\images\map_icons\map_icon_awp_kox.svg failed to load.
Connecting to public(54.38.142.181:30061) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
Connected to 54.38.142.181:30061
Disconnect: You have been banned by this server, check www.CSowicze.pl for more info.
Disconnect: You have been banned by this server, check www.CSowicze.pl for more info.

**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
Error reading file materials/panorama/images/tournaments/backgrounds/tournament_pass_bg_16.png.
PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ terrorist0p AWPAWP zapraszam do wypowiedzi .

@ WPME_Lipton proszę o wstawienie demka z plików gry . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana z powodem "Wstaw demo na forum kolego." jeśli się nie mylę, bo aktualnie jestem w trasie i nie mam jak tego sprawdzić.

 

Grałeś dość podejrzanie, demka nie ma tutaj z tego co widzę.

 

@ UBTeam  jest demo, zerkniecie jeśli będzie czas, macie lepsze oko :)  dziękuje

Edytowane przez terrorist0p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie