Skocz do zawartości

Zablokowane Darmowe skiny i inne?


Dayloos

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię przeczytajcie całe, nie piszcie że scam, zanim nie sprawdzicie w necie, ani na YT, bo strona jest naprawdę bardzo fajna. Proszę nie zamykać tematu, ludzie będą mogli się wypowiedzieć, jakaś recenzja, lub pytanka.

 

Szukałem ostatnio jakiejś stronki typu key-drop, lub coś, lecz na różnych stronach zauważałem że trzeba siedzieć miesiącami by zdobyć jakiś nóż w cs'ie, natomiast na tej stronie zajmie nam to jakiś tydzień lub dwa, strona jest zaufana działa na podobnych zasadach co "dogry" tylko jest po prostu łatwiej, na sam start, uzupełniając profil, włączając powiadomienia, wpisując kod który podam niżej, mamy na jakąś ładną m4a1-s nitro (oczywiście to tylko przykład) nie robiąc prawie że nic możemy sobie wypłacić skina za 4 złote.

Po jakimś czasie, wypełniania ankiet, graniu w gry (polecam głównie te na telefonie, są tam jakieś z kasynem gdzie można zdobyć jakieś 5k kredytów bawiąc się dobrze, bo wciąga gra, oraz po prostu mija to bardzo szybko, po jakimś try hardzie 4-5 godzinach, mamy 5k kredytów z jednej gierki czyli około 10 zł (z tego co pamiętam) Dodam jeszcze tyle że po wydaniu około 100 kredytów, dziennie będziecie mogli na tej stronie odebrać kolejne 100 kredytów, licząc np że odbieralibyśmy przez 30 dni to mamy już dobrą sumkę, więc polecam.

 

Na stronie są nie tylko skiny do cs'a do wypłaty lecz różne gift karty: amazon, steam, xbox, riot, playstation, spotify, netflix, nintendo i wiele innych

 

 

Strona: clickloot.com

Kod: dayloos

 

Dobra tak na koniec, pomyślicie że po prostu zależy mi na tym żeby zyskać coś za to że wpiszecie ten kod, pewnie i tak stronki użyje połowa osób które przeczytają ten temat, więc za dużo samemu nie zyskam, wpisując kod otrzymujecie 250 kredytów a ja 10% z tego, nie jest to dużo, więc wam się to na pewno bardziej opłaca niż mi. Mój kodzik podałem wyżej i ja zarobie jakiś procent i wy zarobicie dużo więcej z tego.

 

Jak macie jakieś pytania/problemy możecie śmiało pisać ja pomogę chętnie.

Edytowane przez RaveX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

tematzamkniety.png

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie