Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja


Maciek5g

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wychodzę z propozycją wycofania z normalnego vipa broni awp

Bo pomału robi się mapa awp_dd2

Plus wycofania granatu dymnego. Po graniu na serwerze można stwierdzic to że ludzi nie potrafią tego używać

Poza tym sądzę że dzięki tym dwóm zmiana gra na serwerze stanie się bardziej dynamiczna i przyjemniejsza. 

Plus proszę o jakieś rozwiązanie problemu związanego z respem TT może jakiś plugin załatwi sprawę bo jak nie ma admina to to kampienie jest notoryczne

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Vip zostaje, bo w sumie po co się w sumie za coś płaci, żeby czymś można było grać.

Druga sprawa, temat granatu dymnego był poruszany przeze mnie pare dni wcześniej i zostało odrzucone, więc raczej nic nie zdziałasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem vip nie powinien mieć żadnych przywilejów bo ktoś będzie robił coś co innym nie pasuje.

Nie wiem po co usuwać awp skoro i bez niego ludzie Kampią na respie. 

Podobnie z sg, myślisz,  że zabierając sg vipowi nauczysz ludzi nim rzucać? Nie.

Zabierz to zaczną kupować i będzie to samo. Przecież mając broń z vip masz non stop 16000$ więc ludzie będą ten granat kupować. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro moja propozycja, co do ograniczenia do kupowania 1x flasha została odrzucona to na pewno Twoja propozycja o zlikwidowanie smoke również zostanie odrzucona.

Niestety i jednego i drugiego gracze nie potrafią wykorzystywać, ale i tak nic z tym nie zrobią.

Jeśli chodzi Ci o VIP'a który każdy dostaje wieczorem to jestem jak najbardziej na TAK.

Pisałem propozycje związaną z respem i do dzisiaj ona nie została rozpatrzona, więc no niestety, ale chyba nie mają czasu właściciele :/

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie