Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli o mnie chodzi to aż tak oszałamiającej różnicy nie odczułem, coś tam niby i szybciej chodzi ale bez tych banerów serwerowych troszkę to ubogo wygląda, tym bardziej że ja korzystam tylko i wyłącznie z telefonu więc można by było zostawić te grafiki, aż tyle transferu nie ciągnęły a po za tym tego to akurat mi nie brakuje ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Miloszeeek
      Nick:Miloszeeek
      Imię:Miłosz
      Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Miloszeeek/145.239.16.77:27015/  
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już wielokrotnie na tym stanowisku oraz mam aktualnie admina na tej sieci ale na innym serwerze DD2 + CSGO MOD
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 9
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z 5h może i nawet więcej, zależy w jakim dniu i czasie.
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?:TAK
      Kontakt (platforma):FB, TS, DSC, GG
      Steam / Non-steam: W tej chwili non, ale będzie za jakiś 1 tydz.
      Dlaczego Ty?: Mam już duże doświadczenie w byciu adminem, a na serwerze mało adminów także przyda się jakaś pomoc w ogarnięciu serwera.
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
    • By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
    • By N1K1Cz
      Nick: N1K1Cz
      Imię: Dominik
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/xeonxeon/
      jakby co to mój gametracker ale na starym nicku bo miałem nick xeon i o tym zapomniałem a nie chce tworzyć nowego konta na tym
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na jednym serwerze pół roku ale serwer się rozpadł kwestia przypomnienia
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 7-10 kwestia przypomnienia
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: min 1godz max 8godz zależy od dnia 
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak i Tak
      Kontakt (platforma): forum,dsc ewentualnie messenger
      Steam / Non-steam: nonsteam
      Dlaczego Ty?: Chciałbym utrzymać ład i porządek na serwerze bo czasami nie ma adminów na serwerze 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: Tak!
      @ Admin CS 1.6 [Jailbreak]
    • By aka. CwaniaK
      Nick: aka. Cwaniak
      Imię: Jakub
      Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/aka. Cwaniak/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem admina jak i opiekuna na różnych serwerach cs 1.6 jak i CS:GO
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 10
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Min. 2 godzinki :PP
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Tak
      Kontakt (platforma): Steam/Forum
      Steam / Non-steam: Steam
      Dlaczego Ty?: Jestem aktywny na serwerze oraz mam bardzo duże doświadczenie na JB
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK
    • By d3d!k
      Ta komenda pozwoli wczytać config podczas uruchamiania gry.
      +exec autoexec.cfg  
      Po wpisaniu tej komendy wyłączymy wsparcie dżojstika w grze, oszczędza trochę ramu.
      -nojoy  
      Dzięki tej komendzie wyłączymy informacje o błędach w konsoli.
      -nocrashdialog  
      Ta komenda jest bardzo przydatka otóż wyłączy krew w grze, przydatny na słabsze komputery
      +violence_nblood 0  
      Komanda ta wyłączy niektóre funkcje DirectX 9, w słabszych komputerach komenda zwiększy FPS w grze.
      -nod3d9ex  
      Tą komendą ustawimy ilość rdzeni naszego procesora. Na moim przykładzie mam 8 rdzeniowy procesor to ja wpiszę -threads 8, Nie wpisuj większej liczby jak nie masz więcej rdzeni !!!
      -threads  
      Tą komendą zmienimy język w grze można wybrać dowolne języki.
      -language english -language polish  
      Komenda poniżej służy do ustawiania częstotliwości odświeżania monitora. Jeżeli nie jesteś pewny wejdź w panel sterowania grafiki i tam zobacz ile twój monitor ma bądź użyj google i sprawdź swój model monitora. ( Im większe tym lepsze ) 
      -refresh 144   
      Komenda ta przyśpiesza minimalizowania i odminimalizowania gry oraz zmniejsza użycie procesora .
      -d3d9ex  
      Konsola automatycznie się pojawi po uruchomieniu gry.
      -console   
      Wyłączy intro podczas włączania gry. Przyśpieszy proces uruchomienia gry.
      -novid  
      Dzięki tej komendzie rzeczy jak dźwięki i inne będą ładowały się w pełni podczas dołączania na serwer dzięki czemu nie będą ładować się podczas gry.
      Zwiększy to czas wchodzenia na serwer lecz komenda ma to w sobie że nieco zwiększy twoje FPS w grze oraz spadki nie będą uciążliwe.
      +cl_forcepreload 1   
      Otwiera grę w pełnym oknie
      -full  -fullscreen  

Otwiera gręw oknie
      -windowed  
      width (-w) (Szerokość) hight (-h) od (Wysokości) Dostosujemy wielkość okna gry dla full HD parametry będą wyglądały następująco [ -w 1920 -h 1080  ]
      -w  -width -h - hight   
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.