Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] 4Kam!


kennnsiak;

Rekomendowane odpowiedzi

gora.thumb.png.dbddbeb2ba1f80a85d74590558a0cfdd.png.7eb61cd8c6762bf6480374c53826b872.png

Znajomość ortografii.  [SPEŁNIONE]

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu.  [SPEŁNIONE]

Posiadane 60 postów.  [SPEŁNIONE]

Umiejętność czytania ze zrozumieniem.  [SPEŁNIONE]

Znajomość regulaminu.  [SPEŁNIONE] 

Minimum 16 lat.  [NIESPEŁNIONE]

Brak ostrzeżeń na forum.  [SPEŁNIONE]

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.  [SPEŁNIONE]

Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.  [SPEŁNIONE]

dol.thumb.png.bf9a3e8e87fc648fc922312f73fce8e1.png.9cfb12f25d4400f789c641ed94d9d605.png

Nick: @ 4Kam!Support
Imię: Bartłomiej 
Wiek: 13 lat
Steam ID: STEAM_0:0:493800162
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Od poniedziałku do piątku - 10 godzin, w weekend cały dzień.
Opisz siebie: Mam na imię Bartek. Bardzo lubię grać w gry komputerowe takie jak: Wiedźmin 3, Far Cry New Dawn oraz Counter Strike Global Offensive. Moją pasją są rowery i szybkie, sportowe samochody. Najbardziej lubię samochody z firmy Mustang <3 Od 5 lat zbieram również znaczki pocztowe (stare) mam ich ponad 2 tysiące i jest sporo warta :) 
Dlaczego akurat Ty?: Jestem aktywną osobą taką którą potrzeba do roli UBt, może i mam szkołę ale w szkole używam telefonu i mogę sprawdzać ss'y. Pomimo swojego wieku jestem doświadczony w roli UBT.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak (Dla niedowiarków mogę dać linki do moich podań na innych sieciach).
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: W skali 1/10 to mocne 7 :)
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak, grałem KIEDYŚ na AimBocie i WallHacku :D
Kontakt: Forum/Steam/Facebook/GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na nie ;) Chyba, że Ubt zrobi Ci testy z demkiem SSami i itp. I przejdziesz prawidłowo. Wiem, że każdemu warto dać szansę, ale bez przesady :p
Ale moje argumenty to: 
- Zdecydowanie Wiek. Odpycha i itp. 
- Nie uwierzę w to, że gdzieś byłeś jako UBt, masz jakieś dowody? :D To wtedy uwierzę. (doświadczony w roli UBT.)
- Nie wierze w mocne 7, sorki... Chyba, że @ MaciekFnatiK bądź inna osoba z UBT. to stwierdzi XD
+ To, że masz czas. 


Ubt to jednak odpowiedzialne stanowisko. Jestem za zrobieniem testów czy kolega się nadaje, jeżeli tak, to jestem na tak :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę Twoje podanie na innych sieciach na PW/GG/Steam.
Na ten moment jestem na nie:
-/+ Pomimo wieku wydajesz się być ogarnięty.
-/+Ciężko oceniać doświadczenie, ale nie sądzę byś w tym wieku aż tak znał się na wszystkim.
-Skup się na randze którą teraz masz bo skończy się to tak, że zrezygnujesz z Niej na rzecz UBT.
-Ocenianie ss-ów na telefonie nie jest dobrym pomysłem. 
Jednak najbardziej mnie zaskakuje ten fakt posiadania stanowiska na innych sieciach i Twoje doświadczenie które chciałbym zobaczyć.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK:

Każdy z nas kiedyś gdzieś chciał zacząć coś nowego, ale nie każdy z nas miał taką możliwość. Chłopak jest naprawdę bardzo młody, ale to nie wiek gra rolę tylko to co mamy w głowie. Spójrzmy też na to, że nie popełnia błędów ortograficznych ( jak na 13 lat) jak niektórzy, ma czas , a doświadczenie zawsze można sprawdzić czy zna się na rzeczy, jeśli przeszedłby wszystkie "testy" to czemu nie? Większość osób ma bardzo dziwne podejście do takich spraw.. Trzymam kciuki za Ciebie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-wiek 

-wątpię w Twoje doświadczenie w ocenie gracza

-szybko się zniechęcasz,denerwujesz,łatwo wyprowadzić Cię z równowagi

-SS`y na telefonie ? :haha: 

-kojarzę Cię ze wcześniejszych sieci i nie przypominam sobie byś jakąś rangę miał dłużej niż miesiąc ;) 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no póki co jestem na NIE 😊

-pierwsza sprawa piszesz,że masz doświadczenie,to ile miales lat jak byłeś juz w UBT...

- druga to Twój wiek, zdecydowanie za młody do tej roli...

- ocenianie w skali na 7,to niech ktoś z UBT Cię sprawdzi czy tak faktycznie jest

+ chęć pomocy to chyba jedyny plus

PS. Z chęcią tez zobacze te Twoje podania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie