Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Similar Content

  • By Barteknaserwie
   Nick:Bartek
   Imię:Bartek
   Wiek:13
   Steam ID:http://steamcommunity.com/id/ 45123345111
   Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:30min,15min
   Opisz siebie:Nazywam sie Bartek lubie gre na różnych serwerach CSowicze.pl.Interesuje sie motocykalmi.I graniem na innych serwerach cs.
   Dlaczego akurat Ty?:No niewiem chociaż może dla tego bo lubie wasze serwery CSowicze.
   Czy miałeś styczność z Amxbans?:Nie
   Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:6/10
   Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:Nie w życiu
   Kontakt:bartek54.kapusta31@wp.pl
  • By Adamxx30x
   Imię:Adrian
   Wiek:16
   Nick w grze:Adamxx30x
   Steam/Nonsteam (podaj):Nonsteam
   Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:chciałbym zostać adminem ponieważ, nie ma za dużo w administracji + C L E A R S I M B A już nie gra na serwerze , ja spędzam dużo na serwerze i chciałbym pilnować porządku 
   Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?:3/4h
   Znajomość panelu amxx? (1-10):9/10 ponieważ się nauczyłem 
   Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC):psc
   Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): tak
   Kontakt: forum ,gmail, facebook
   Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Adamxx30x/145.239.237.138:27015/
   Scr z serwera (HUD):
  • By KAGUCCI
   imię : Kacper , Michał
   nick :  Ќąǥµȼȼɨ♂ 
   lat : 13 (trochę mało)
   bym był często obecny na serwerze więc bym wolał być opiekunem ale adminem też mogę być 
   nie jestem toxic myśle że mam jakieś szanse
  • By Movectous
   Wymagania:
   Znajomość ortografii- Oceniam na dostateczną. + Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu- Dużo więcej czasu temu. + Posiadane 60 postów- Spełnione. + Umiejętność czytania ze zrozumieniem- Zawsze czytam kilkukrotnie treść. + Znajomość regulaminu- Zapoznałem się już wcześniej. + Minimum 16 lat- Skończone. + Brak ostrzeżeń na forum- Nie posiadałem, nie posiadam. + Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.- Posiadam steama bez vaca. + Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.- Bardzo dobre doświadczenie, osobiście lubię ciężkie przypadki graczy :). +  
    Obowiązki:
   Moderowanie tematów- + Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu- + Być często aktywnym na forum- + Pomagać użytkownikom- + Opiekować się działem "Strefa banów"- + Nick: Movectous
   Imię: Eryk.
   Wiek: 18lat
   Steam ID: STEAM_0:1:4477079 oraz mój steam: https://steamcommunity.com/id/ervvvyk/
   Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Czasu nie mogę określić z racji, iż uczęszczam do szkoły jeszcze,i są dni, w których mogę mieć wolne, oraz mogę być zwolniony z pewnych lekcji, także nie każdy weekend będę miał wolny, aby czasu cały dzień na forum siedzieć, lecz wiadomo to nie oznacza, że nie będę w te dni aktywny. Oceniając z grubsza sytuacje związaną z aktywnością, od poniedziałku do piątku, minimum solidne 2godzinki bite, weekend oczywiście więcej.
   Opisz siebie:Zacznę od tego, że... nazywam się Eryk, liczye pełne 18lat. Pochodzę z Województwa mazowieckiego,ok.Łomży-30km. Na co dzień jestem osoba, zakochaną,tak mam dziewczynę, rozmowną szczerą i z dużym poczuciem humoru, lubię oglądać dobre i śmieszne komedię oraz horrory, z muzyki najbardziej lubię gatunki rap oraz dubstep,w tym roku będę uczęszczał do 3klasy Zawodowej o profilu: Kucharz, może będą pytania, czy mnie to kręci, osobiście powiem, że raczej nie, i pomimo że chodzę na taki profil, nie wierzę w tym kierunku swojej przyszłości.
   Dlaczego akurat Ty?: Na to pytanie ciężko zawsze mi się opowiada, bo muszę wymieniać swoje pozytywy, a nie chciałbym wyjść na pana idealnego, ale mus to mus. Jestem osoba raczej bezkonfikową, zaletą do tego jest to, że jestem komunikatywny, lubię rozmawiać z ludźmi na wszystkie tematy.Mam doświadczenie związane z tą rangą, umiem sprawnie i dobrze rozpisać demko, oraz sprawdzić s'sy czy nie są modyfikowane itp., posiadałem tą posadę wielokrotnie, mam chęci, aby właśnie swój wolny czas poświęcić na tym, co lubię, i analizować grę pewnych osób. Większość osób może mnie nie kojarzyć z racji, że nie lubię się wypowiadać tam, gdzie nie muszę, swoje chęci na tą posadę mam już od dłuższego czasu, lecz po wszelkiej rozmowie z @ RumcajsJumper , dowiedziałem się, że nie jest potrzebna dodatkowa para rąk na tym stanowisku,chodź, się ubiegałem aby się przenieść z innego forum na te. Na koniec chciałbym dodać, że jestem osoba sumienną i dążącą do celu, lubię wszelkie sprawy, które zacząłem zakończyć całkowicie, niż zostawić po nich lukę. Więcej dowiecie się z czasem, i sami ocenicie moje zachowanie oraz to czy na daję się na owo stanowisko.
   Czy miałeś styczność z Amxbans?: Wielokrotnie miałem styczność z amxbansem, znam dobrze te panele, Także nie chciałbym się z nikim faworyzować,choć są osoby na tej sieci, z którymi byłem na forum, i posiadałem tą rangę.
   Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Swoją ocenię w oceniania cheaterów oceniam na bardzo dobra, z racji iż troszkę siedzę w tym, i zdobywam ciągle nowego doświadczenia.Także dodam że w ostatnim czasie ubt'em sprawowałem na Str***S****.pl oraz Ko****.eu, więc możliwe że są osoby które mnie kojarzą.
   Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Za małolata się grało, nie będę pisał, że nie, przeważnie każdego cheata się testowało, od auto bh do tb, wiadomo już się na tym od dawna nie gra, lecz wiedza na temat cheatów pozostała,także rozpoznawalność oraz wszelkie konfiguracje.
   Kontakt: FB/Steam/GG.       
   Wszelką krytykę przyjmę na klatę, i postaram się minusy poprawić w plusy, chciałbym poznać konkretną odpowiedź co do tego podania, i myślę, że przez to, że pewne grono osób mnie nie zna, nie zostanę skreślony, dziękuje!
    
  • By zolza
   Imię:Kamila
   Wiek: 14
   Nick w grze: zolza;*
   Steam/Nonsteam (podaj):Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561197999015191/
   Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze i czasami pomagam dla nowych. kiedyś na innej sieci byłam administratorem więc wszystko ogarniam ^-^.
   Ile czasu poświęcasz dziennie na grę?: potrawie 3 / 4godziny
   Znajomość panelu amxx? (1-10): 9 (ss zawsze robię 5)
   Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): Szczerze? nie potrzebne nam reklamy i tak dobrze się trzyma serwer, dziennie nawet 22 osób jest
   Akceptujesz regulamin? (Tak/Nie): Tak
   Kontakt: steam
   Link do GT: Nie mogę znaleść :c
   Scr z serwera (HUD):1400 minut.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.