Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick:BluuMe
GT:Dopiero zaczynam :p
Znajomość regulaminu(-/10):7/10
Znajomość AMXX(-/10):6/10
Dlaczego Ty?(min. 3 zdania):Jestem Miły / Dojrzały jak na ten wiek / Byłem parę razy adminem tym czasowo jestem na innym forum ADminem FFa
Coś o sobie(min. 3 zdania):Mam Na imię Krzysztof,Mieszkam w Wrocławiu,Gram 6 lat w cs'ie :p
Składka(Dobrowolna!), TAK/NIE:Niestety Nie,Tymczasowo zbieram na mikrofon zostało mi 120zł zbieram na Mikrofon XLR

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Mr.Lebel
      1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): Avatar
      2. Wymiary: 180x180
      3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): Gra kangurek kao
      4. Kolorystyka: Pomarańczowy/szary
      5. Napis/y: Mr.Lebel
      - Napis  
      - Napis  
      6. Link pomocniczy: -
      7. Dodatkowe informacje**:Plusiki daje

• By cruzeNN
      Opis produktu / usługi:  Kupie w miarę rozwiniętą sieć Counter-Strike . Więcej informacji i propozycji poproszę na PW lub na GG.
      Cena produktu / usługi:  Do ustalenia *wszystko będzie rozpatrzone*
      Forma płatności:  Przelew/Blik/PSC
      Kontakt: 
      - GG: 52463034
      - PW tutaj
    • By vazeyayi
      Opis produktu / usługi: Siemka, robię serwer CS 1.6 typu skiny, skrzynki, misje, rangi, topka, amxx, hud itp. coś tego typu. Kupię paczkę pluginów na taki tryb. Oczekuję by paczka była wydajna, dość dobrze wykonana, jak i by wygląd menu, hud był dość prosty w obsłudze.
      Cena produktu / usługi:  Moge zaoferować 50zł, w razie koniecznosci mogę dać więcej.
      Forma płatności: psc
      Kontakt: steam- https://steamcommunity.com/id/1szymekk/ , discord- 247#1519, poczta- szymeq_qbiznes@onet.pl
    • By Simba
      Propozycja dodanie polskiego menu admina 

• By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.