Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mała robótka dla UBteam


ZaBiJaKa ^_^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Tomi
Serwer: CSowicze.pl [DD2 #2] - 193.33.177.109:27015
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): [IP] 5: 'Tomi' (TERRORIST)   -- 78.99.22.115:27005 [STEAM_0:0:2770596]
Link do demka: https://megawrzuta.pl/download/38f2152344dcba17a6b092e8159e6c96.html
Podejrzane momenty: Nie rozpisałem go "nie potrafię" mam nadzieje że wybaczycie mi to i sprawdzicie moje demko.
Opis sytuacji: Nie chce nikogo osądzać ale wydaje mi się że kolega coś miał lecz nie wykorzystywał tego aż tak bardzo, dziwne sytuacje szybkich strzałów i nie tylko.

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomi3321 napisał:

Kolego nie gram na citach ale jestem pod podziwem że zgłaszasz graczy tylko tym razem nie trafiłeś bo adminuje na tym serwerze :) 

No to że masz admina nie zmienia faktu, po za każdy może zgłosić jeśli jest się nie pewnym a UB team pomoże w tym.

 

P.S  jeśli trzeba to rozpisać a ja tego nie zrobiłem to można zamknąć :)

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZaBiJaKa ^_^ napisał:

No to że masz admina nie zmienia faktu, po za każdy może zgłosić jeśli jest się nie pewnym a UB team pomoże w tym.

 

P.S  jeśli trzeba to rozpisać a ja tego nie zrobiłem to można zamknąć :)

Nie mam nic do ukrycia :)

Edytowane przez Tomi3321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:00 - Piękne wyjście 1 strzał 1 head i zgon. Polecam obejrzeć w 1/4 jak fajnie celownik leci za 1 strzałem w głowę automatycznie. +
7:40 - Piękne wyjście, celownik wcelowane przez ścianę w głowę gracza 1 strzał w głowę i zgon. 1/2 lub 1/4 polecam. +
7:50 - Po podłożeniu bomby, wcelowuje się w na długą, lecz w ścianę po prawej stronie gdzie jest gracz, może zbieg okoliczności ale sam nie wiem. +/- 
9:20 - No w żadnej rundzie tam nie spoglądał, bo nie było gracza, ale jak się pojawił to musiał zobaczyć i znów 1 strzał w głowę i zgon +
11:44 - Schował się za zielonymi przed fleshem, ale już zaczął celować w miejsce głowy przeciwnika za ściany, dosłownie za pola widzenia przeciwnika i tym razem 2 strzały, 1 nad głową drugi idealnie w głowę i zgon +


Podsumowując, lepiej te akcje to rozpisałem obejrzeć w 1/2 lub 1/4 dlaczego? 
Po prostu dokładniej wszystko widać, gdzie celuje i na co.

Większość akcji twoich to było celowanie w głowę przez ścianę, miałem wrażenie momentami, że po prostu wyłączałeś wspomkę i potem włączałeś na nowo... fajne akcje, za dużo wyjść na pewniaka i strzały w głowę.
Momentami przesadzałeś a szczególnie z akcją z nim 7:40 oraz 11:40... no celowanie przez ścianę w głowę przeciwnika to widać od razu. Było więcej takich już mniej akcji ale mogłem się doczepić nich bo takie było 50 na 50.
Minuty, które rozpisałem wydają mi się na tyle, że po prostu przesadziłeś dość sporo. Uważam, że coś masz, ale został jeszcze @ MaciekFnatiKoraz @ TheProTHC.exe . 
Więc wszystko się okaże, myślę , że moje doświadczenie nie zgubi mnie.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rambooo napisał:

7:00 - Piękne wyjście 1 strzał 1 head i zgon. Polecam obejrzeć w 1/4 jak fajnie celownik leci za 1 strzałem w głowę automatycznie. +
7:40 - Piękne wyjście, celownik wcelowane przez ścianę w głowę gracza 1 strzał w głowę i zgon. 1/2 lub 1/4 polecam. +
7:50 - Po podłożeniu bomby, wcelowuje się w na długą, lecz w ścianę po prawej stronie gdzie jest gracz, może zbieg okoliczności ale sam nie wiem. +/- 
9:20 - No w żadnej rundzie tam nie spoglądał, bo nie było gracza, ale jak się pojawił to musiał zobaczyć i znów 1 strzał w głowę i zgon +
11:44 - Schował się za zielonymi przed fleshem, ale już zaczął celować w miejsce głowy przeciwnika za ściany, dosłownie za pola widzenia przeciwnika i tym razem 2 strzały, 1 nad głową drugi idealnie w głowę i zgon +


Podsumowując, lepiej te akcje to rozpisałem obejrzeć w 1/2 lub 1/4 dlaczego? 
Po prostu dokładniej wszystko widać, gdzie celuje i na co.

Większość akcji twoich to było celowanie w głowę przez ścianę, miałem wrażenie momentami, że po prostu wyłączałeś wspomkę i potem włączałeś na nowo... fajne akcje, za dużo wyjść na pewniaka i strzały w głowę.
Momentami przesadzałeś a szczególnie z akcją z nim 7:40 oraz 11:40... no celowanie przez ścianę w głowę przeciwnika to widać od razu. Było więcej takich już mniej akcji ale mogłem się doczepić nich bo takie było 50 na 50.
Minuty, które rozpisałem wydają mi się na tyle, że po prostu przesadziłeś dość sporo. Uważam, że coś masz, ale został jeszcze @ MaciekFnatiKoraz @ TheProTHC.exe . 
Więc wszystko się okaże, myślę , że moje doświadczenie nie zgubi mnie.

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć ale na żadnych wspomagaczach nigdy nie grałem i grać nie będę gram całe życie w cs,a . Mogę też dodać że ci przeciwnicy nie byli graczami ,, pro" resztę roboty robią słuchawki które mam z górnej półki grałem na pewniaka dlatego że gdy szedłem na shifcie słyszałem ich wiedziałem gdzie mogę skanować gdzie nie ale tym razem twoje doświatczenie cie myli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://635264.node3.pukawka.pl/hltv-1909041616-de_dust2-1567606560-1567608060.zip

7:00 -  normalne wyjście na romana 
7:40 - słyszał jak spada z gali 
7:50 -  +/- 
9:20 - tutaj na +  , tylko nie wiem co na tym serwerze jest powgrywane ( ponieważ wide jak ct biegło a mógł to słyszeć , ale ja nie słysze tego na HLTV bo coś jest zrypane lub nie wiem sam . 
11:44 - tutaj minus  normalnie widzi model i jak flash leci cyk chowa sie wychyla . czysto 

Czysto . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie