Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Twój nick:Spizgany Hassman 

Nick oskarżonego:Lolcia 

IP/SID oskarżonego:

Data i godzina zdarzenia:Gdzieś z 40min temu coś takiego 

Dowody:

Opis sytuacji:Wchodzę sobie normalnie na serwer gram z 15min i nagle dostaje gaga na 3h pisze do True żeby mi go zdjął bo zaszła jakaś pomyłka napisał że zdjął,gram następne 10min patrze znowu gag na 3h i jestem przekonany ze ta lolcia go dała,nadużywa admina i robi co chce.Zszedłem na specta nie mineło 10sekund zostałem wywalony ... Proszę o sprawdzenie jak ona sie bawi tym adminem ... Bo to śa jakieś jaja że wchodzisz se pograć i dostajesz Gagi za nie wiadomo co :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Rambooo CS:GO MOD
      Typ propozycji: (czego dotyczy propozycja?): Zwiększenia szans na wygranie w JACKPOT 
      Opis propozycji: Prosiłbym o zwiększenie wygranej na JACKPOCIE, gdyż wydałem ponad 300 dolarów, nie wspomnę tutaj od darmowych losach bo było ok 20 i żadnego skina nie wygrałem... a szansa na trafienie to 4, 5 %. Bez przesady.
      Linki/Załączniki: Nie mam.

• By firewayheaven
      Twój nick: Karniak Nick oskarżonego: Kill me IP/SID oskarżonego: Data i godzina: 18.25 22.09.2019 Dowód: Nadmierne używanie admina Opis sytuacji: Na samym początku chciałbym Kill abyś nie był zły za skarge, ale to dla dobra serwera ZM na którym gramy. SIedziałem sobie w kampie na mapie nie pamietam mniejsza o to przy czym dostawałem kicki aby admin mogl mnie zlapac to nie pierwsza sytuacja w ktorej admin naduzywa swoich przywilejów do zlapania drugiej osoby zmienia postacie w zombie i na odwrot... w zależnosci nie wiem czy od humorow. Ps prosze cos z tym zrobic bo to nie pierwszy ja jestem ktory zwraca na to uwage... bo ostatnio kill wyszedl z serwera to pewni gracze zaczeli sie wkurzac ze tak robi.... Pozdrawiam Karniak
    • By _Bloored_
      ✘-Ŀ₩Ǥ-✘ i grzybek III waza byli we dwojke na serwerze, nie zabijali sie i se punkty zbierali 

• By Raien
      Twój nick: Raien Nick oskarżonego: @ SkopconaMorda IP/SID oskarżonego: nie wiem, nie mam pojęcia, to admin, powinno być łatwo to wyciągnąć Data i godzina: 26.09.2019 21:45~21:55 Dowód: Skriny w załączniku i link do bana z amxbans https://amxbans.csowicze.pl/bans/11524.html Opis sytuacji: Zacznijmy od tego, że miałem już wcześniej dziś robione screeny, były czyste - nie mam czego ukrywać, jak i odpalać się, bo używam tego konta jako konta administracyjnego na innej sieci, chyba proste i logiczne. Grałem sobie "jak zawsze" swoim pokemonem o nazwie Rapidash, którego skillem pasywnym jest Agility - wspominałem na serwerze wielokrotnie, że chcę temu pokemonowi wbić 500lvl, więc po prostu go nie zmieniam, tutaj również powinno być to zrozumiałe. Po kolejnej wygranej rundzie z mojej strony naglę widzę kilka białych wiadomości @@ od wspomnianego wyżej @ SkopconaMordao treści coś w stylu "NOWA ZMIANA W REGULAMINIE, ZAKAZANY JEST SKILL X, Y, Agility, Mega Drain", co moim zdaniem jest po prostu śmieszne, gdyż jest to skill pasywny, jedyne co daje to zwiększa prędkość ruchu, tak samo w przypadku Mega Drain - ten jednak absorbuje amunicję od przeciwnika. Zapytałem więc o link do regulaminu, którego oczywiście nie otrzymałem, a komendy w stylu "/regulamin" nie istnieją. Zapytałem więc co ze skillami typu Psywave, Rage itp. które moim zdaniem są o wiele mocniejszymi skillami w rękach doświadczonego gracza, a gram już na tym modzie ładnych kilka lat i trochę wiem co mówię. Oczywiście na te pytanie również nie otrzymałem odpowiedzi. Zignorowałem te dziwne wiadomości, gdyż najzwyczajniej w świecie przez wspomniane wcześniej kilka lat nigdy nie spotkałem się z blokadą tych skilli na jakimkolwiek serwerze, skill jak skill. Odebrałem to natomiast jako atak na moją osobę i styl gry, gdyż najzwyczajniej w świecie wspomniany wyżej admin nie był w stanie dorównać mi w pojedynku. O ile brzmi to jakbym się chełpił i opowiadał jaki to ja dobry jestem, to jak dla mnie wygląda to po prostu na chęć wyeliminowania mnie z serwera i ustawienia sobie TOP3 w konkursie, bo jedyne co zrobiłem, to grałem pokemonem z pasywną umiejętnością? Zrozumiałbym, gdybym rzeczywiście obrażał graczy, ale na wszelkie zaczepki odpowiadam śmiechem. Będąc brutalnie szczerym - chciałbym albo zobaczyć ten regulamin, który zabrania Agility, bo jakoś nie potrafię uwierzyć, że takowy istnieje, albo po prostu porozmawiać z tym "adminem", który ewidentnie nie radzi sobie pod presją. Nie wspomnę już o sztucznym nabijaniu aktywności na spect, jak i ignorowaniu moich pytań odnośnie serwera, bo chyba tak to nie powinno wyglądać, z tego co wiem to Admin powinien graczom pomagać, a nie ich odganiać. Pozdrawiam, Raien aka obecny TOP2, który chce zmierzać po TOP1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.