Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Skarga Admin King


xxSlayeRxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mi zamknęliście skargę, powołując się na unbana (którego nie chciałem), jestem zmuszony do otwarcia nowego zgłoszenia. Proszę także najlepiej o połączenie 2 tematów.

 

Chce tutaj tylko i wyłącznie ukarania admina Kinga za niesprawiedliwe traktowanie (niezgodne z regulaminem)

 

Skoro twierdzicie, ze zostałem ukarany słusznie (nie ważne jaka to jest kara kick, 5 minut, perm) to chciałbym, żeby ktokolwiek zacytował mi pkt regulaminu który złamałem (jako, że należała mi się kara)

 

PO PROSTU NIE CHCĘ BYĆ KARANY ZA NIEWINNOŚĆ - piszę wielkimi literami, aby wyróżnić ten fragment, a nie, aby krzyczeć

 

True, proszę abyś teraz przeczytał ze zrozumieniem (a może ja się nie dosyć jasno wyraziłem?, jeśli tak to przepraszam)

 

Fajnie by było jakbyś nie odrzucał skargi, której nie ogarniasz... Sama Twoja wypowiedź tak mówi, czy ja napisałem, że chce unbana, czy ja napisałem, że chce sprawiedliwości dla kogoś? W tym temacie pisały 3 osoby Ty, King oraz ja. Ja dostałem bana, ja złożyłem skargę na Kinga, a to, że zabił kogoś (nawet go nie znam ani nicku nie pamiętam) było częścią opisu sytuacji

Uważam, że nie słusznie mnie wykikował i zbanował. Nie złamałem ŻĄDNEGO punktu regulaminu, a i tak zostałem ukarany, Wątpię żeby 3 (a może 4) wiadomości (1 dłuższe zdanie nie mieszczące się w 1 @u) były "spamem"

 

dla porządku, aby nie było, że nie mam to mi odrzucicie:

Twój nick: xxSlayeRxx

Nick oskarżonego: King

IP/SID oskarżonego: ???

Data i godzina zdarzenia: 31.08.2019 - 15:33:01

Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908311521-de_dust2.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie