Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Cześć I Czołem


Vixa

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie było wrócić, ale chyba jeszcze lepiej mi odejść przykre to jest, że zostałem po prostu opluty. Dostałem degrada w wyniku GŁOSOWANIA dla mnie to jest nie na łeb. Ale cóż trzeba żyć dalej. Zrezygnuje z wszystkiego bo tak nie nadaje sie do niczego, gdyż @ RumcajsJumpernapisał mi, żebym zaczął coś robic w ub. Wiec do tej pory nic nie robilem :D

@ MaciekFnatiK @ TheProTHC.exe @ Rambooo Dzięki wam chłopaki <3

@ Sysia ;*Tobie też serdecznie dziękuje za wszystko ;*

3majcie sie wszyscy miło było

Wielkie pozdro Vixa !

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sysia ;* napisał:

Trochę niemądra decyzja ale to Twój wybór,  trzymaj się ;*

Nie umiem przyswoić sobie do myśli waszego "Głosowania" albo się szanujemy albo jak w tym przypadku nie :D

 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Powiem Ci tyle Vixa. Powtorze to kolejny raz. Twoje zachowanie czasami było naprawdę okropne.wyśmiewanie, docinanie i itp. Głosowania by nie było, gdybyś był ogarnięty. Swoje zadania wykonywales dobrze, aczkolwiek zachowanie przekreśliło wszystko. Mam nadzieję że kiedyś jako ubt wrocisz. Powodzenia. Dalej możesz na mnie liczyc. ;)

 

Edit dla obrońców: To była decyzja całej administracji, nie tylko jednej osoby. Więc teraz się zastanowcie, czy na pewno macie zamiar za nim stać (nie chodzi o to by objąć którąś ze stron - w takiej sytuacji najlepiej pozostać neutralnym) i się niepotrzebnie wymądrzać, skoro wiecie tylko tyle ile chcemy, abyście wiedzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie byłeś jedną z osób nie aktywnych z UB, więc nie wiem skąd poganianie do "roboty"

Jako moderator też do osób nie aktywnych nie należałeś

Jeśli degradacja za zachowanie, bo komuś się nie podoba, to Administracja wobec Ciebie zachowała się trochę dziecinnie, bo przecież Tobie również nie musi się podobać zachowanie  jakieś moderatorki/moderatora.

Edytowane przez Matixen

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Powiem Ci tyle Vixa. Powtorze to kolejny raz. Twoje zachowanie czasami było naprawdę okropne.wyśmiewanie, docinanie i itp. Głosowania by nie było, gdybyś był ogarnięty. Swoje zadania wykonywales dobrze, aczkolwiek zachowanie przekreśliło wszystko. Mam nadzieję że kiedyś jako ubt wrocisz. Powodzenia. Dalej możesz na mnie liczyc. ;)

ale co ty pi*******z kobieto ? 

 

 mi się teraz nie podoba zachowanie wyższej Administracji i co ? mam zrobić głosowanie czy ich wyjebac z forum czy nie ? zastanów się zanim coś napiszesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zachowanie zasłużyłeś sobie,  ale za robotę już nie,  ponieważ robiłeś jak trzeba.

Także mamy combo. Glosowanie, głosowaniem,  nic nie zdziałasz. Jak to mawiają "demokracja jest do du*y, ale nikt jeszcze nic lepszego nie wymyślił".

Chociaż ja osobiście dalej Cię trzymał.  Papa.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Informacja dla wszystkich, szczególnie dla @ Vixa

Po rozmowie z Rumcajsem: 
Swoją pracę jako UBT oraz Moderator wykonywałeś prawidłowo bez zarzutów. Natomiast nie potrafisz pracować w grupie. Jesteś osobą konfliktową. Szanse dostałeś na zostanie Moderatorem, ponieważ twierdziłeś, że postarasz się zmienić, lecz z czasem znów pokazywałeś swoje pazurki. W Administracji jest osób 5. Czyli 80% osób  stwierdziło, iż Twoje zachowanie na grupie administracyjnej było nie na miejscu, nie potrafiłeś 'normalnie współpracować'.
Mamy nadzieję, że w przyszłości powrócisz do nas z lepszym nastawieniem oraz lepszą komunikacją. Zaznaczam jeszcze raz. NIE CHODZIŁO TUTAJ O TWOJĄ PRACĘ. 

@ RumcajsJumper Jeżeli macie jakieś pytania/spiny cokolwiek. Piszcie do niego :) Dziękuję za uwagę. 

Pożegnajmy Vixe bez zbędnych, głupich komentarzy. 

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawel.dll napisał:

hahaah to dobra siec przez chwile nawet pomyslalem żeby tu zostać..ale jak tu takie cyrki się dzieją to niee 

xddd  jeszcze ten właściciel te śmieszne głosowania  ja pierdole bekaaa z typa 

gó**o wiesz, a komentujesz gościu xD Każdy cwany potrafi nie znając sytuacji dodać trochę swojej toksyczności i pierdolnąć jakiś shit xD :japier:

@ Vixa

 

Fakt faktem głosowanie to jest bezsensowne bo każdy by mógł wziąć w nim udział, każdy co go "Lubi" lub "Nie lubi", a dam sobie rękę uciąć, że każdy tam brał to pod uwagę. 

Mi twoje zachowanie nie przeszkadzało bo na forum wywiązywałeś się z obowiązków, a degrada dostałeś bo na grupie administracyjnej były spiny i ludzie po prostu za tobą nie przepadali (nie ja). :japier: :japier:

6 godzin temu, Matixen napisał:

Z tego co widzę nie byłeś jedną z osób nie aktywnych z UB, więc nie wiem skąd poganianie do "roboty"

Jako moderator też do osób nie aktywnych nie należałeś

Jeśli degradacja za zachowanie, bo komuś się nie podoba, to Administracja wobec Ciebie zachowała się trochę dziecinnie, bo przecież Tobie również nie musi się podobać zachowanie  jakieś moderatorki/moderatora.

+1

Ludzie czepali się jego to on się czepiał ich o podobne rzeczy. Jeżeli dobrze wykonywał swoje obowiązki i nie było zastrzeżeń do jego pracy to ta degradacja była bezsensowna skoro dostał ją tylko za to, że nikt się nie mógł z nim dogadać I OD SAMEGO POCZĄTKU KAŻDY BYŁ SCEPTYCZNIE NASTAWIONY CO DO NIEGO :japier: :japier:

No ale szkoda, fajnie że byłeś :p

 

Ogólnie :japier: :japier:

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pawel.dll napisał:

@ Mrs.Fuksiara no co ty ale tak bez głosowania nie możecie mi dać bana :D ALBO ch*j TAM je**c RUMCAJSA i tak nie zamierzałem tu zostać 

tfu na takie pały 

no to co tu płaczesz w poście :) Trudno się wylogować i zgrywać rozpuszczonego dzieciaka, czy może jakaś próba dowartościowania się dziecka w internecie? 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie