Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wymiary Sygnatury


JOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować jakieś większe wymiary sygnatury, ponieważ ciężko o dokładne wymiary a też większość Grafik nie jest z tym zgodne a jednak ktoś chciałbym mieć akurat tą sygnaturę ^^ Przykładem jestem ja, wpadło zlecenie o sygn. grafik wykonał sztossik prace, ale nie te wymiary a gdy to już pomniejszyłem to wygląda jak (za przeproszeniem) gó****. 

 

Pozdrawiam, JOO | Krypton.

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sysia ;* napisał:

Moim zdaniem dobrze jest tak jak jest ^^ podaj jakiś konkret tych wymiarów a nie "większe wymiary" :p 

Nw może np. jakieś 750x400 coś większego bo aktualne to trochę małe według mnie ^^ Wiem, że tam dla VIP'a czy Donatora jest już większa, ale czy to ma jakiś sens bo to jednak nic takiego ;p

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu, potem się trzeba scrollować dużo, bo każdy sygnaturka na cały monitor :D

 

A chociażby w gimpie jest skalowanie proporcjonalne, czyli zmieniając bok A bok B zmienia się proporcjonalnie do boku A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędna propozycja, bo Moim skromnym zdaniem dobrze jest tak jak w tym momencie, potem będę jechał myszką w dół, bo sygna na pol monitora, albo na cały fon :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie