Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nowa reakcja


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jak widać jest sporo fajnych reakcji, ale może warto dodać nową reakcję łapkę w dół (👎). Dobrze by było jakby ta (👎) odejmowała "fragi". Rekacja wydaje mi się przydatna, a nawet takie małe zmiany mogą być na +

Piszcie co o tym myślicie! ;)

Specjalne dawanie tej reakcji byłoby w jakiś sposób karalne, ale ja daję tylko pomysł reszta zależy od was wszystkich. :P

Po przemyśleniach uważam, że macie rację i wnoszę propozycję o dodanie samej reakcji (👎)! ;)

 

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Dla mnie to bez sensu żeby odbierała reputacje. Bo ktos komus specjalnie moze dawac 10 dziennie. Ale ogólnie fajna emotka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na nie, po złości sobie będą odejmować nawzajem 😂 Sama emotka ok ale bez odejmowania repki

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama emotka tak, ale bez - reputacji bo będzie straszne zamieszanie potem, skarg będzie, że sobie specjalnie odejmują itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucona.png

Nie widzę potrzeby dodawania kolejnej, zbędnej reakcji. Wystarczą te co są a zamiast łapki w dół masz "smutne.."

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie