Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pare propozycji


Dziubas.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, gram na tym serwerze dopiero dwa dni i jak tak patrze jest sporo rzeczy do zrobienia/zmienia, mam spore doświadczenie jezeli chodzi o tego typu serwery wiec bez zbędnego pie**** przejde do rzeczy 

1 Gdy tak patrze jak ludzie mają 1k ammopacków to az mi sie słabo robi xD moze by postawic jakis limit 300/400 myśle że to by było zbalansowane 

2 Lord vader-  nie dosc, że zatrzmuje to jeszcze dmg, a na dodatek ludzie po urzyciu tego nawet nie wchodzą do gracza by zginąć/zabić go to az mi sie żal robi, moze by go tak zmienić na zombie z 6k hp ze zwiększoną szybkością i podwójnym skokiem, cos takiego 

3 Jakieś zasady dla zombie np afk =ban na jakies 10 min do godziny po otrzmaniu upomienia, myśle, że by im dało troche do myślenia.

4 Te bronie z dodatkowym dmg nie są zbyt hmmm ZbAlAnSoWaNe bo bądź co bądź to 1,5x i 2x dmg to troche dużo proponuje je usunąć bo nie mają sensu 

5 Kiedyś gralem na takim serwerze godzie były sandbag, spoko sprawa na podsadzke lub dodatkową ochrone 

6 Dodatkowe mody jak sanjper, lub cos innego co by zróżnicowało rozgrywke 

7 Widoczność-Gdyby zmniejszyć widoczność dla graczy i wprowadzić przedmiot zwykły noktowizor za 15 ap 

8 Gdy zostaje ostatni gracz, ten dostaje cos, jakby "wabik" ktory wydaje dźwięki oraz pokazuje na mapie graczom, lub pokazuje miejsce pobytu gracza przez sciany 

Co myślicie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak 

1: co z tego że vipy mają do 1500 ap ? Przedmioty w menu mają określoną liczbę użyć na rundę, więc nawet 10k ap nie robi tu różnicy :_:

2: najpierw ta kulka trzeba trafić a czasami i przenika przez klony ... Ale w końcu to klasa vip czyli ja płacę ja wymagam.

3: jak jest admin na serwerze Droidy które nie są w kampie mają bana.

4: bez broni z większym dmg gracze nie mają szans solo kampic :(

5: na podsadzke masz miny lub większą grawitacja 

6: dodatkowy mod zawsze się przyda

7: po co noktowizor jak jest w miarę jasno na mapach poza tym klony są w kampach i mają granaty świetlne* więc niczym się nie trzeba przejmować 

8; miejsce pobytu klona przez ściany ?? Z tego co wiem wh jest zakazane :(

mapy nie są niewiadomo jak duże i przeważnie świeci się światło , więc zombie nie mają trudności w odnalezieniu klona po prostu trzeba chcieć a ja zawsze graczy motywuje do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Było mniej to ludzie płakali, że za mało dlatego zostawiam

2.To jest spacjalna klasa dla Vipa wiec jak to klasa dla vipa potrzebuje mieć jakieś udogodnienia

3.Zasady sa w regulaminie i administracja ma obowiazek upomniec lub zbanowac takiego gracza

4. Tez mnie denerwuja te bronie dlatego zawsze cisne na mednesach polecam zaba+mednes i jak bedzie podstawial mine nacisnij E tam mozesz tam ustawic

5.Były ludzie tylko bugowali sie tym dodatkowo dawali worki w takich miejscach gdzie nie było możliwe wejscie

6.Mody wymagaja dosyć sporej pracy wiec predko też nie bedzie aczkolwiek wezmiemy to pod uwage

7.Co do wabika już przy najbliższej aktualizacji bez jakiego kolwiek WH

Dnia 4.09.2019 o 19:17, KILL_ME napisał:

9.jetpack do bazooki co ma paliwo i ma swoj limit i czas tankowania 

(ps to star wars troche fantazji na serwerze nie powinno zabraknąć a tym bardziej z przyszłych czasów )

10 2 klasy zombie pierwsza nazywa się climb zombie atut wchodzi po scianach druga to smoker co na "e" ma skilla line co przyciąga jak zahaczy typa  jestem za dodaniem tych klas ze to jest star wars i musi miec cos nowego bo patrzac na inne serwery nie ma różnicy w klasach mozna te klasy sprawdzic jak sie sprawują na testowym serwerze i twierdzić że będą godne wgrania 

11 Dodać kilka naście nowych map ze względu też na wydajność star wars żeby też były nowe ciekawe a nie stare jak cs 

Klasa Climb

8.Kiedys byla mowa o JP zombie nie mialoby szans dopasc czlowieka wiec nie

9.Pomyślimy o tym przy najbliższej aktualizacji

10.Przegladne obecne mapy i ewentualnie podmienie prosze tez pisac swoje propozycje map w dziale bedzie mi napewno latwiej

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do waszych wszystkich propozycji rozważę je sam osobiście 

Niestety serwer Star Wars to serwer Star Wars i musimy trzymać się tematu Star Wars tylko i wyłącznie 

 

Lecz wasze propozycje nie pójdą na marne :)

Przydadzą się przy tworzeniu 2 serwera Typowego Zombie Apocalypse 

 

Więc w imieniu Administracji ZM'a dziękujemy społeczności za wszelkie pomysły podrzucone przez graczy <3

RESET TOP 15 02.01.2020

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie