Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShadoOw

Jak spędziliście wakacje?

Gdzie spędziliście wakacje?   

8 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Gdzie spędziliście wakacje?

• W domu
      6
    • W pracy
      4
    • Nad Morzem
      2

Recommended Posts

Mega dobrze, zwiedzilam Zoo w Wrocławiu i Chorzowie, do tego spotkanie csowiczow w Katowicach ❤️ plus wyjechalam na parę dni w okolice Tarnowa do przyjaciół gdzie były najśmieszniejsze wg mnie akcje 😏❤️

Brakuje mi tu kilku odpowiedzi. Ja byłem sobie nad jeziorem przy okazji urlopu, resztę czasu spędziłem w domu.

Dodana przez: ShadoOw,

Wybacz świnko, że tak mało dodałem 🐖🐽

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By terrorist0p AWP
      1. Pobieramy najnowszą wersję SourceMod'a z tąd  LINK  (Należy pamiętać o wybraniu odpowiedniej wersji Windows/Linux/Mac)
      2. Wypakowujemy pliki oraz wrzucamy na serwer "csgo"
      3.  Po wgraniu plików pobieramy MetaModa stąd  LINK   
      4. Restartujemy serwer.

Aby sprawdzić czy wszystko zostało pomyślnie zainstalowane używamy następujących komend :

SourceMod:
      meta list  Wynik w moim przypadku:
      SourceMod (1.9.0.6280) by AlliedModders LLC  Czyli wszystko tak jak należy

MetaMod:
      meta version  
      Wynik w moim przypadku:
      Metamod:Source version 1.10.7-dev Compiled on: Mar 28 2019 Plugin interface version: 15:14 SourceHook version: 5:5 http://www.metamodsource.net/ Również tak jak powinno być

Wersja SourceMod'a lub MetaMod'a może się różnić w zależności od daty jego instalacji.
    • By terrorist0p AWP
      1. Pobierz i zainstaluj SteamCMD
      2.Ustawiamy folder docelowy naszego serwera:
      Windows:
      force_install_dir c:\server_csgo\ force_install_dir .\server_csgo\  
      Linux:
      force_install_dir /full/path/to/server_csgo/  
      3. Instalacja serwera:
      app_update 740 validate  
      4. Uruchamianie serwera:
      Turniejowy srcds -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 1 +mapgroup mg_bomb_se +map de_dust2 Wyścig zbrojeń srcds -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 0 +mapgroup mg_armsrace +map ar_shoots Uproszczony srcds -game csgo -console -usercon +game_type 0 +game_mode 0 +mapgroup mg_bomb +map de_dust2 Demolka srcds -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 1 +mapgroup mg_demolition +map de_lake Deathmatch srcds -game csgo -console -usercon +game_type 1 +game_mode 2 +mapgroup mg_allclassic +map de_dust2  

5. Aktualizacja serwera:
      app_update 740  
    • By terrorist0p AWP
      Odpalamy konsolę ~ i wpisujemy status

Przykładowy zwrot komendy status:

Aby utworzyć głosowanie na wyrzucenie samego siebie wpisujemy w konsoli:

• By terrorist0p AWP
      Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP

Zasady rozgrywki:
      Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
      Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
      Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
      Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www.  

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
      Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
    • By 4Kam!
      Witam   
      Tak jak w temacie, dzisiaj Wam pokaże jak zmienić skina w wersji premium.
      1. Klikasz w profil na stronie: minecraft.net
      2. Wchodzisz w opcję profilu, a następnie klikacie "Wybierz plik"
      3. Otworzy się Wam okienko, w polu wpisujemy nazwę skina (pobranego)
      Wszystkie skiny można pobrać na tej stronie  https://www.minecraftskins.com

Poradnik inspirowany na tym  KLIK
      Zakaz kopiowania na inne fora bez zgody obu autorów! 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.