Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ShadoOw

Jak spędziliście wakacje?

Gdzie spędziliście wakacje?   

8 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Gdzie spędziliście wakacje?

• W domu
      6
    • W pracy
      4
    • Nad Morzem
      2

Recommended Posts

początek wakacji spędziłam w domu, później u siostry no i oczywiście zaliczyłam mega superanckie spotkanie w Katowicach z ekipa!

@ OpoReK @ eQ#DyLu @ RumcajsJumper @ Sysia ;* @ Pikabuu <3

Mega dobrze, zwiedzilam Zoo w Wrocławiu i Chorzowie, do tego spotkanie csowiczow w Katowicach ❤️ plus wyjechalam na parę dni w okolice Tarnowa do przyjaciół gdzie były najśmieszniejsze wg mnie akcje 😏❤️

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By d3d!k
      Zrób sobie autoexec.cfg i te komendy będą automatycznie włączać się z grą.
      Komendy do autoexec'a:

Wyłącza ślady podczas strzelania.

Sprawia, że mapa oraz dźwięki ładują się wcześniej.

Wyłącza limit klatek na sekundę  .

Wyłącza wiadomość dnia z każdego serwera.

Zmusza procesor do zużywania trybu wielowątkowego.

Brak glossu.

Brak ruchu oczu.

Brak ruchu oczu pod kątem X.

Brak ruchu oczu pod kątem Y.

Brak ruchu oczu pod kątem Z.

Mniejsze oczy.

Komendy do wklejenia gotowe do autoexeca na dole:

r_drawtracers_firstperson "0" cl_forcepreload "1" fps_max "0"  cl_disablehtmlmotd "1"   mat_queue_mode "2"  r_eyegloss "0" r_eyemove "0" r_eyeshift_x "0" r_eyeshift_y "0" r_eyeshift_z "0" r_eyesize "0"

Konfiguracja panelu sterowania i komputera:

Wejdż w panel sterowania Sprzęt i dźwięk Opcje Zasilania Ustaw Wysoka Wydajność Nałóż nowa pastę na procesor. Wyczyść komputer, kurz przegrzewa cały system. Zrób ładny CableManagment dzięki czemu chłodzenie procesora będzie wydajniejsze. Pozbądź się ikon z pulpitu im większa ilość ikon na pulpicie = mniejsze fpsy
                Steam:
      Steam Ustawienia Znajomi  Odznacz "Gdy znajomy dołączy do gry wyświetl powiadomienie" Odznacz "Gdy otrzymam wiadomość" Odznacz "Gdy znajomy dołączy do gry wyświetl powiadomienie"
                Windows dostosowanie najlepszej wydajności:

Start PPM na Komputer Właściwości ->Zaawansowane ustawienia systemu . Na karcie zaawansowane kliknij ustawienia w obszarze wydajność. Na karcie efekty wizualne kliknij pozycję dopasuj dla uzyskania najlepszej wydajności i kliknij ok.
                Windows 10 dostosowanie większej wydajności 

Wejdź w aplikacje Xbox zaloguj się bądź zarejestruj po czym wejdź w ustawienia Wyłącz nagrywanie klipów używając DVR z gry I inne poszczególne opcje bowiem windows 10 nie wyłączy tego dla graczy musicie zrobi to sami.
    • By PIOTREK213
      jak wstawic ss bo dostalem bana na serwerze

• By Ars
      Miałem przyjemność temu Panu pomagać przy naprawie komputera, programach muzycznych do płytki a przy okazji słuchać jego jeszcze niewydanych wtedy nutek  Obecnie bierze udział w akcji Młode Wilki Popkillera jako Augustyn
      Może Wam siądzie. Ja go odkryłem właśnie poprzez wpis na forum 4 lata temu. 

• By KraS
      Witam, nie wiem w jakim dziale także piszę tutaj. Mam problem bo muszę ustawić w biosie tak aby płyta stratowała z PCI czyli karty graficznej, a nie za bardzo wiem jak ustawić. Proszę pomóżcie!
      Podzespoły
      Karta graficzna --> AMD Radeon HD 7670
      Procesor --> Intel Core 2 duo Q6600, 4x2,400Ghz
      Ram --> 2 GB
      Płyta ---> GIGABYTE GA-G31M-S2L
      mogę podesłać screena z wyglądu mojego biosu i, żebyście mi pomogli to ustawić dziękuje z góry :)

Pozdrawiam, Krystian!
    • By Terrorist
      1. Pobieramy najnowszą wersję SourceMod'a stąd  LINK  (Należy pamiętać o wybraniu odpowiedniej wersji Windows/Linux/Mac)
      2. Wypakowujemy pliki oraz wrzucamy na serwer "csgo"
      3.  Po wgraniu plików pobieramy MetaModa stąd  LINK   
      4. Restartujemy serwer.

Aby sprawdzić czy wszystko zostało pomyślnie zainstalowane używamy następujących komend :

SourceMod:
      meta list  Wynik w moim przypadku:
      SourceMod (1.9.0.6280) by AlliedModders LLC  Czyli wszystko tak jak należy

MetaMod:
      meta version  
      Wynik w moim przypadku:
      Metamod:Source version 1.10.7-dev Compiled on: Mar 28 2019 Plugin interface version: 15:14 SourceHook version: 5:5 http://www.metamodsource.net/ Również tak jak powinno być

Wersja SourceMod'a lub MetaMod'a może się różnić w zależności od daty jego instalacji.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.