Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje DD2#1


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zmiana skinów (Tu dobrze by było gdybyście dali  do wyboru jakieś skiny wybrane przez siebie, albo stworzyć temat w którym gracze sami wrzucali by proponowane przez siebie skiny i z nich coś byście wybrali.

2.Menu wyboru broni u VIPA/SVIPA poprzez dodanie famasa i aug'a/sig'a lub krowy 

3.Ograniczenie na free vipie AWP do 4 na team.

4.Po rozpoczęciu rundy po stronie TT mógłby się pojawiać napis z informacją o respie, po stronie CT zaś informacja przypominająca o wykonywaniu celów mapy.

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To spoko pomysł chociaż do tych podstawowych AK/M4/AWP/KNIFE/DEAGLE.

2. Tutaj jestem za samym Famasem. 

3. Tutaj bym zostawił tak jak jest.

4.A to jestem bardzo dobry pomysł dużo ludzi się zapomina a ty niepotrzebnie się wkur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zdecydowanie zmiana skinów by się przydała. Przy każdym resecie można by było zmieniać skiny w sumie. :D

2.Myske, że famas będzie najlepszą opcją.

3.Nie przesadzajmy z tym żeby ograniczać te AWP...  Owszem są wkurzające, ale skoro już jest ten free vip, to niech gracze z tego korzystają. ;)

4.Informacja o respie zdecydowanie na tak,  a co do info o wykonywaniu celów... Czy to coś da? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dla mnie skiny są zbędne na typowe serwery DD2, jakbym chciał skiny to bym poszedł w csgo pograć. Neutralnie do tego podchodzę.

2. Dobrze by było dodać famasa do vipa jak i svipa, ewentualnie krowę.

3. Za dużo roboty z tym będzie, ludzie mający steama mają freevipa, ale jak ktoś kupi sobie vipa to też będzie można mieć 4 awp tylko, bo raczej wątpię, że zrobią 3 vipa typowo pod /sklepsms.

4. Zbędne jeśli jest admin, natomiast przydatne gdy go nie ma, więc na tak. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jestem na tak co jakiś czas można wymieniać modele skinów. 

2.Dodanie Famasa. 

3. Nie można tak zrobić gdyż niektórzy kupują tylko vipa a nie mają go za darmo. 

4.Po to jest regulamin nie ma co zaśmiecać serwera oraz od tego są admini. 

Większość graczy i tak robi to umyślnie, że nie wykonuje celów mapy lub kampi na respie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie