Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Kolesiostwo


PaTrYkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,  pisze tutaj aby poruszyc pewien temat odnosnie Ub . Dzisiaj dałem pewnej osobie ss - wstawiła , została odbanowana . W tym temacie napisałem że zostanie wstawione demko w ciągu 24h . Osoba dostala ub , rozumiem ze zdanie administratora jest gdzies? . UbTeam śpi nie ukrywając w ciągu 48h daje ub . Dziewczyna wstawila ss - ub pokazuje sie w ciagu 20minut na forum . Jesli tak to ma wygladac to podziekuje ale nie toleruje kolesiostwa które aktulanie panuje na sieci . Jeżeli osoba jest podejrzewana o "wh" pasowaloby sie wstrzymac jeżeli wiadomo ze demko zostanie rozpisane :) . Jeżeli takie zachowania sa u was tolerowane to nie szanuje :)  Pozdrawiam, Patryk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło dac jej bana z powodem "wh" i rozpisać demko żeby nie było zbędnego spamu i pisania pod postem gdzie wstawila ssy i sprawa by wyglądała inaczej. Skoro ssy były czyste wobec ubt to logiczne,że została odbanowana.

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz kolesiostwo... 

Poza tym temat w złym dziale,powinieneś to napisać w sprawach serwera raczej a nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jeżeli to bylo z powodem SSY to Ubt ma prawo stwierdzić iż są czyste i odbanować osobę zbanowaną. 

Jeżeli dasz powód Wh, Aim rozpisujesz demko i po sprawie. 

Po za tym to powinno być w skargach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Jeżeli to bylo z powodem SSY to Ubt ma prawo stwierdzić iż są czyste i odbanować osobę zbanowaną. 

Jeżeli dasz powód Wh, Aim rozpisujesz demko i po sprawie. 

Po za tym to powinno być w skargach.

hmm napisalem pod ssami zeby UbTeam sie wstzymal z Ub , wiele oczekiwałem ? :) Więc prosze o nie wyskakiwanie z ostrzezeniem :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajemy ssy sprawdzamy ssy

Dostajemy demko rozpisujemy demko

Więc nie wiem o co ci chodzi, możesz dać perma z dopiskiem w tym przypadkuwh jeżeli o to podejrzewasz i rozpisać to demko wtedy sprawdzimy to dokładniej

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

Następnym razem zastanów się nad dawanym powodem. Jeżeli powodem są ss'y to zadaniem UBT jest sprawdzenie i wydanie werdyktu. A jeżeli jest jest "czitowanie", wtedy rozpisujemy demko.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie