Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Imię: Klaudia

Nick :Klaudia <3

Link do gt (gametracker):https://www.gametracker.com/player/Klaudia <3/188.165.21.245:27580/

Doświadczenie: 8 miałam admina na dużo serwerach i dużo pomagam graczom jeśli tego potrzebują

Znajomość amxx [1/10]:7

Coś o sobie: lubie pomagac innym, jestem miła, lubie grać w piłke i mam dystans do siebie i do gry
Mikrofon [Tak/Nie]:Narazie nie ale sobie kupie

Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]:Tak

Składka?[Tak/Nie]:Nie

Kontakt[Steam/GG]:Steam, discord

Jestem tu nowy, ale patrząc na takie podanie czlowiek nie może być na tak 😋

- podanie napisane jakby się chciało, a nie mogło 

- mikrofon 

- znajomość amxx na 7? radziłbym to sprawdzić 

Ogólnie to jak na 17 letnia dziewczynę, warto chyba przygotować się do szkoły bo trochę słabo z tymi twoimi zdaniami.. 

41 minut temu, KlaudiaZM napisał:

Doświadczenie: 8 miałam admina na dużo serwerach i dużo pomagam graczom jeśli tego potrzebują Znajomość amxx [1/10]:7 Coś o sobie: lubie pomagac innym, jestem miła, lubie grać w piłke i mam dystans do siebie i do gry

Cóż przykro mi to mówić ale Nie.

* Nie znamy Cię, spędź trochę czasu na forum, serwerze.

* Podanie jest bardzo nie przejrzyste i ciężko się je czyta, zwłaszcza gramatyka upada.

* Brak składki.

Jestem na NIE!:

- mikrofon (zapraszam panią na potwierdzenie na ts)

- Nowe konto na forum (świerze)

- AMXX, nie wierze

Jestem na nie:

• brak mikrofonu (moim zdaniem jako admin to jest jedna z wielu podstaw)
  • brak składki 
  • znajomość AMXX 7/10 mało prawdopodobne, 7/10 to już umiejętne pisanie pluginów :) 
  • konto założone pod podanie, zerowa frekwencja na forum (28.08.2019)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By xdTv
      Nick:xd Data Urodzenia:13.08.2004 Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?:Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Co dzień jestem kulturalną osobą też umiem rozpoznać cheatera (mam prawie 600 godzin w Cs Go) Znajomość sourcemod [1/5]:3/5  
    • By fOCUSON
      Nick: fOCUSON[t]
      Data Urodzenia: 27.05.1996
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/fOCUSON[t]/145.239.239.225:27015/
      Dlaczego ty masz pełnić funkcję administratora na serwerze?: hmm, myślę że posiadam DUŻE doświadczenie do pełnienia tej funkcji którego może brakować innym.
      Kilka zdań o sobie: Jestem Aleks, mieszkam na Kujawach, swoją przygodę z CS'em zacząłem jeszcze w szkole podstawowej grając ze znajomymi w 1,6. Wolny czas spędzam na siłowni, rowerze bądź też na mieście ze znajomymi.
      Znajomość sourcemod [1/5]: Uczciwe 3/5 z racji iż potrafię zmienić cvary wgrać plugin itp, natomiast nie napisze go od podstaw.
      Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie mimo braku tej jednej godziny przegranej na serwerze, którą oczywiście postaram się nadrobić dziś jeśli tylko czas na to pozwoli.
      Pozdrawiam. 
    • By Kreatyw..
      1. Nick: Zeyowsky
      2. Imię: Norbert
      3. Wiek: 15
      4. Znajomość AMX (1-10): 6/7
      5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
      6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak
      7. Link do swojego GameTracker https://www.gametracker.com/player/zeyowsky/91.224.117.18:27085/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?  Często gram na nim a sporo osób się kłóci, wyzywa i czasami jakiś aimik wejdzie  
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: W sumie to nawet cały dzień (Po szkółce)  
      10.Czy posiadałeś już admina: Tak Posiadałem Na ONLYDD2
      11.Posiadasz TS3: Tak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.