Skocz do zawartości

Zablokowane #293 Pytanie na dziś


Pikabuu

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że powinni zgasic co można sądzić innego 😂

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że co drugi teraz się tym przejmuje a nie zdaje sobie sprawy że w pewnej mierze on sam sie do tego przyczynił i nie robi nic w tym kierunku prócz wstawienia postu na fb jak jemu to nie żal Amazonii...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Ogień to żywioł i czasami trudno go zgasić, aczkolwiek szczerze mówiąc, to wątpie, że ich tam dużo gasi ten pożar. Ewentualnie nie mają odpowiedniego sprzętu, żeby to szybko i sprawnie zgasić. Najważniejsze, żeby uratowali zwierzęta, które zamieszkują Amazonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam ostatnio w jakimś artykule i filmiku, są to celowe podpalenia, więc czego tu się spodziewać.... Wszystkiemu winni są ludzie, ugasić tego nie ugaszą prędko,także..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jessa napisał:

Z tego co widziałam ostatnio w jakimś artykule i filmiku, są to celowe podpalenia, więc czego tu się spodziewać.... Wszystkiemu winni są ludzie, ugasić tego nie ugaszą prędko,także..

Zgadzam się, czytałem nawet, że ten las nie jest tak "łatwo palny" i ktos musi mu pomagać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy podziękować prezydentowi Brazylii. To jest normalna praktyka, najpierw wycinasz sobie drzewka z których pozyskasz najcenniejsze drewno, a jak się zasób wyczerpie to resztę podpalasz. Dzięki temu z węgla, które powstaje w wyniku spalania drewna jałowa gleba za kilka lat może się nadawać pod uprawy. A nim to się stanie zostanie wykorzystana pod pastwiska itd. 

Rząd patrzy na to przez palce, bo ma z tego pieniądze a miniterstwo środowiska w tym kraju to jedna wielka ściema, ponieważ rządzi w nim człowiek prezydenta, który pozwala na to wszystko.

Las deszczowy nie jest w stanie aż tak się zapalić biorąc pod uwagę powszechną wilgoć oraz codzienne deszcze, jedynym na to sposobem jest pomoc człowieka i teraz mamy tego efekt.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie