Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Bledy/Braki] DD2 #2 -> 3 Maps


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie gracze i  @ Admin [3 Maps] 3 Maps

w tym temacie proszę Was byście mi zgłaszali czego na serwerze brakuje, czy są jakieś niedociągnięcia i wszystko co chcielibyście zmienić na serwerze. Jest on stworzony od zera także od razu informuje, że pewne rzeczy mogą się pozmieniać. 

 

Każde błędy które zostaną zgłoszone będą nagradzane punktami reputacji na forum w wysokości "5 pkt". Jeżeli chcecie coś dodać / ująć również proszę bezpośrednio w tym temacie wszystko pisać.

 

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby tak dodać jakieś leczenie? może coś żeby teammate nie mógł nas oślepić (ale sami siebie tak żeby nie było raszy na fleszu) w tej chwili nie ma chyba muzyczki na serwie przynajmniej nie słyszałem gdyby miała sie pojawić to proponuję zwiększyć ilość utworów bo niektóre nuty słyszy się 20x na godzine :D a to z czasem staje się męczące 

ktoś mówił że niby info na czacie jest u mnie się nic nie wyświetlało ktoś coś? to trzeba jakoś włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka wgrana ale jej nie slychac :D to po pierwsze

po drugie jako vip biore z menu vipa broń to mam dwa pistolety ;> digla i glocka

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat

Pisałem wam już dawno, więc napisze tu. Mało kto tam teraz w ogóle gra bo nie da się kupić broni. Może wy jak macie vipy to sobie kupujecie, ale komu się chce kupować broń przez sklep? chyba tylko jakimś botom co grają 2 dni w cs`a.  Nie którzy mają porobione bindy, na broń, ale nie zawsze to się sprawdza dużo graczy kupuje broń B A czyli automatycznie. U was nie działa, bo macie jakiś inny plik autobuy.cfg?

To było zawsze tam:

m4a1
ak47
famas
galil
p90
mp5

primammo
secammo

defuser

vesthelm
vest

A drugie to aliasy nie wiem co tam chcecie tym zablokować, ale może da się w inny sposób bo nie działają nie które rzeczy w cfg, a jak ktoś przyzwyczajony do cfg to takie blokady zniechęcają do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak aliasy działają, bo cfg nadpisało. Weź tylko ten plik autobuy.cfg wgraj stary i zresetuj serwa. Albo wrzuć do tego pliku co masz na serwerze to co podałem wyżej, bo długo się broń kupuje przez sklep jak ktoś niema bindów. A na pewno dużo graczy kupowało B A(automatycznie)

Edytowane przez kmf!p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie