Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP

Zasady rozgrywki:

• 1.1 Dołączając do rozgrywki na naszym serwerze automatycznie zgadasz się na przestrzeganie owego regulaminu.
  • 1.2 Każdy gracz zobligowany jest do zapoznania się z jego treścią, w razie jego nieprzestrzegania admin ma obowiązek ukarać gracza.
  • 1.3 Staramy się pisać na czacie z zachowaniem zasad gramatyki i ortografii.
  • 1.4 Dozwolone jest przeklinanie, aczkolwiek z zachowaniem umiaru.
  • 1.5 Zakaz AFK oraz używania bindów na AFK.
  • 1.6 Używanie mikrofonu tylko dla osób od 16 roku życia bądź po mutacji głosu. 
  • 1.7 Wszelkie problemy jak i skargi na graczy zgłaszamy pod [email protected], niestosowanie się do tego surowo karane.
  • 1.8 Zakaz spamowania oraz nadużywania mikrofonu.
  • 1.9 Całkowity zakaz reklamowania innych stron i serwerów niezwiązanych z siecią CSowicze.pl
  • 1.10 Zakaz prowokowania i podjudzania do kłótni.
  • 1.11 Zakaz puszczania muzyki na mikrofonie oraz wszelkiego rodzaju bindów, czyny te będą surowo karane. 
  • 1.12 Obowiązuje całkowity zakaz używania wszelkich wspomagaczy ułatwiających grę.
  • 1.13 Obowiązuje zakaz rashowania.
  • !! Można rashować po upływie 50 sekund od rozpoczęcia rundy, lub gdy zostanie 3 lub mniej graczy w jednej z drużyn !!
  • 1.14 Obowiązuje zakaz wskakiwania na tekstury map lub wykorzystywanie ich w sposób ułatwiający grę.
  • 1.15 Obowiązuje zakaz kampienia
  • 1.16 Zakazane jest używanie nicków Adminów, Opiekunów, Właścicieli serwera
  • 1.17 Zakazuje się używania w nicku prefixu [VIP] jeśli się go nie posiada

Zasady kultury:

• 2.1 Zakazane jest obrażanie innych graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 10min - 1440min/Ban 10min - 1440min ),
  • 2.2 Obraza administracji serwera ( Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 10800min ),
  • 2.3 Obraza rodziców graczy ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 120min - 10800min-Perm/Ban 30min - 10800min-Perm ),
  • 2.4 Nie prowokujemy różnych typu kłótni, sporów ( Upomnienie/Mute na say/mikrofon 30min - 10800min/Ban 30min - 1440min ),
  • 2.5 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie używamy mikrofonu. Chyba, że chcemy podać info ( Upomnienie/Mute na mikrofon 30min - Permanentnie ),
  • 2.6 Puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów przez mikro jest zakazane ( Mute na mikrofon 60min - Permanentnie ),
  • 2.7 Wulgarne/obraźliwe nicki ( Upomnienie/Ban 10min - 120min ),
  • 2.8 Podszywanie się pod gracza/admina ( Upomnienie/Kick/Ban 10min - 480min ),
  • 2.9 Grożenie innym graczom ( Upomnienie/Ban 30min - 10800min ),
  • 2.10 Staramy się pisać z poprawną ortografią ( Upomnienie/Mute na say 10min - 30min ),
  • 2.11 Jeżeli gracz który dostał kick za afk lub ping, wraca i ponownie łamanie ten punkt regulaminu dostaje ( Ban 5min - 60min )
  • 2.12 Zakaz nadużywania mikrofonu/czatu tekstowego  ( Upomnienie ustne/pisemne/Mute na say/mikrofon 10min - 240min )
  • 2.13 Zakaz obrażania innych osób, poprzez nazywanie broni ( Upomnienie/Ban 5min - 30min )

Inne:

• 3.1 Niewiedza lub nieznajomość regulaminu przez gracza nie oznacza, tego że gracz może robić co chce,
  • 3.2 Każdy Admin Serwera musi się zapoznać z regulaminem i stosować siebie jak i innych do regulaminu,
  • 3.3 Admin nie ma prawa zbanować innego Admina (Grozi degradacją)
  • 3.4 Admin nie ma prawa zbanować samego siebie (wyjątkiem jest przypadek)
  • 3.5 Admin ma obowiązek znać regulamin serwera.
  • 3.6 Wszystkie kary nakładane przez Adminów muszą być uzasadnione.
  • 3.7 W przypadku pełnego serwera admin ma prawo wyrzucić tylko i wyłącznie gracza AFK.
  • 3.8 Wszyscy Admini mają obowiązek uczestniczyć w życiu serwera oraz forum.
  • 3.9 Admin ma zakaz faworyzowania graczy.
  • 3.10 Admin ma obowiązek stosowania się w sposób szczegółowy do Regulaminu.

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.

Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Śiwod
      REGULAMIN SERWERA ONLY AWP

Zasady ogólne:

1. Zabrania się używania jakichkolwiek wspomagaczy/skryptów ułatwiających grę.
      2.Obowiązuje bezwzględny zakaz reklamowania innych serwerów oraz sieci serwerów.
      3.Zakazuje się używania modeli broni które ułatwiają grę.
      4. Zabronione jest wykorzystywanie błędów i bugów mapy ( wchodzenie na txt)
      5.  Zakaz podszywania się pod adminów/graczy.
      6. Zabronione jest podpowiadanie o przebiegu rozgrywki poza grą CS 1.6 ( ts, discord, steam, fb itp.). Dotyczy również podpowiedzi na [email protected]
      7.Zabronione jest używanie modulatora głosu/ puszczania muzyki przez mikrofon.
      8. Zakaż obrażania graczy/ ich rodziny oraz prowokowania poprzez czat/mikrofon.
      9.Zakaz nadużywania mikrofonu
      10.Zakaz wchodzenia na serwer na aktywnym banie.
      11.Zabronione jest posiadanie spray'ów obraźliwych.
      12.Zabrania się spamowania na  say, team_say i admin_say.
      13.Gracz ma obowiązek zgłaszać cheaterów oraz kierować pytania do adminów na [email protected] a nie na say.
      14. Jeśli uważasz, że admin postępuje niezgodnie z regulaminem, złóż skargę na forum.
      15. Zakazane jest proszenie o euro, skrzynki, klucze oraz skiny.
      16. Zakaz używania GSF oraz GS

Tabela Kar:
      1. Cheatowanie: Perm.
      2. Wejście na aktywnym banie - wydłużenie bana.
      3. Niedozwolone skrypty: Perm.
      4. Zakazane Modele: Perm.
      5. Obraza Gracza, Admina: Ban 30 minut - tydzień.
      6. Obraza rodziny gracza oraz nietolerancja w stosunku do drugiej osoby : Ban dzień/ Perm.
      7. Prowokowanie: Ban 1 godzina - tydzień.
      8. Nadużywanie wulgaryzmów: Ban 1 godzina - tydzień
      9. Nadużywanie micro: kick/ ban 1 godzina - dzień.
      10. Puszczanie muzyki przez micro: Ban 1 godzina - 1 dzień.
      11. Przeszkadzanie innym graczom: Ban 30 minut - 1 dzień.
      12. Spam na say'u: Kick, Ban 5 minut.
      13. Spam na AdminChacie: Ban 5 minut - 30 minut.
      14. Pouczanie Admina: Ban 30 minut - Ban na 3 godziny.
      15. Oskarżanie graczy o cheaty na say/ przez micro: Ban 5 minut - 1 godzina
      16. Niewykonywanie poleceń admina: Ban 1 godzina.
      17.Używanie obrażliwych spray'ow: Ban 5 minut - 1 dzień.
      18.Wykorzystywanie bugów wchodzenie na txt: Ban 1 godzina.
      19. Reklama innego serwera/sieci/strony www: Ban Perm.
      20. Celowa reklama/ reklama w nicku: Perm.
      23. Celowe podszywanie się: Perm.
      24. Działanie ma szkodę Serwera i Sieci: Perm.
      25. Proszenie o skiny, euro, klucze oraz skrzynki: Kick - ban 5min

• By Inoue.
      Cześć i czołem, dziś chciałabym przedstawić recenzję gry Metro Exodus.
      Będę wdzięczna za każdy komentarz, krytykę albo dobre opinie. Te ostatnie uwielbiam najbardziej.  
      Zachęcam do komentowania i podzielenia się opinią, jeżeli nie na temat samej gry to może być recenzji. 
      Zapraszam do lektury

Troszkę o fabule 

Przedstawiam wam recenzję kolejnej części Metra. Zakupiłam tą grę zaraz po premierze, ponieważ poprzednie części były dla mnie dosyć fajne. Ciekawość pochłonęła mnie do tego stopnia, że postanowiłam spróbować zagrać. Żeby osądzić mój zachwyt, poprzednie części szacuję na skalę 7/10 lub 7+/10. Coś w ten deseń.

Nie jestem mocnym fanatykiem tego typu gier ze względu na moją bojaźliwość, ale jakoś wzbudziło to we mnie emocje i chęć grania na osobie pierwszoplanowej na etapie strzelanin. 
      Jest to część, która wyszła w lutym 2019 roku przez ukraińskie studio, ale akcja gry rozgrywa się w roku 2036, po wojnie nuklearnej. Zadaniem Artem'a (głównej postaci gry) jest walka z mutantami oraz znalezienie miejsca zdatnego do zamieszkania.  

Świat metra w tej części nie zamyka się tylko pod Ziemią. Na szczęście jestem uradowana, bo akcja rozgrywa się również na powierzchni. Jest to bardzo ważna wiadomość, bo świat odkrywa tutaj nowe karty i większe możliwości. Gra urzeka bardzo dobrą grafiką, wręcz perfekcyjną (nie omieszkałam nie zagrać na najwyższych obrotach). Widoki robią konkretną robotę, czy to radioaktywna pustynia, czy widoki z wieżowców. Akcja tak naprawdę nie rozgrywa się z punktu A do punktu B. Twórcy zadbali w tej części o to aby eksploracja była zawiła i odległa od Siebie, przy czym po drodze możesz wpaść na obozowisko mutantów czy bandytów, którzy mogą Cię okraść. Jest to spoko opcja, ze względu na brak nudy w grze. Nie jest ona czasochłonna jak większość survivalów. Tutaj znajdziecie misje poboczne, ale nie ukrywam, że jest ich trochę, więc nie będę ich opisywać.

Moja opinia 

Uwielbiam jak coś się w grze dzieje. Jest ten zastrzyk adrenaliny i survivalu, jeszcze jak w grę wchodzi horror, to jestem w niebie. Grafika bardzo mnie urzekła i jestem pod wrażeniem, że twórcy zadbali o każdy detal oprócz postaci - na tym się zawiodłam. Jeżeli poprzednie części to było 7/10 to tutaj muszę dać mocną 9 na tzw. szynach. Są pewne niedociągnięcia. 

Jeżeli nie masz co robić, to serdecznie polecam zagrać. Nie zawiedziesz się.

Trailer

DOSYĆ MOCNE NERWY - JEŻELI NIE JESTEŚ GOTOWY = NIE OGLĄDAJ 

PLUSY

[+] Bardzo emocjonalna gra, należy uzbroić się w nerwy
      [+] Oprawa audio-wizualna
      [+] Nowe, świeże pomysły
      [+] Jakość gry (SZTOSSSSS!!!!!)
      [+] Optymalna długość gry
      [+] Logiczne myślenie nad grą (uwielbiam coś takiego)

MINUSY

[-] w misjach pobocznych brak obrony
      [-] grafika ludzi mocno okrojona
      [-] ociężałe sterowanie, trzeba konkretnie dostosować się do rozpoczęcia gry
      [-] Mutanty, pełno ich wszędzie. Mogłyby odradzać się dużo wolnej 

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

REKOMENDOWANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

• By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina 
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.