Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie


Kamilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: only dd2
Admin banujący: Dylu
Data zdarzenia: 27,08,2019 ok. 16:30
Opis sytuacji: Rozumiem że jestem osobą irytującą ale uważam że karanie mnie banem na stałe jest niesprawiedliwe :C Proszę bardzo o skrócenie bana.
Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/9758.html

Wycinek z konsoli:

20190827163423_1.jpg

Edytowane przez Kamilaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, miałam już nie raz okazje z Tobą grać na serwerze, pomimo zwracanej Ci uwagi oraz dawaniu banów Twoje zachowanie się nie zmieniało, a wręcz jeszcze bardziej się nakręcałaś jak katarynka. Rozumiem, że może masz jakieś braki osobiste w życiu prywatnym, ale gadanie ciągle o sexie itp na serwerze nie jest od tego, tutaj się gra i komunikuje z innymi graczami na temat gry a nie Twoich fetyszy itp.. 

Jesteś mega toksyczną osobą, więc jak dla mnie ban jest słuszny i powinien zostać, bardzo dużo osób zgłasza Cię na u@, że przeszkadzasz w grze itp, więc czego Ty się spodziewałaś w sumie... Albo się szanujemy, albo się żegnamy :)

Tyle z mojej strony:D Mam nadzieję, zę @ RumcajsJumper oraz @ True podejmą słuszną decyzję i nigdy więcej nie zobaczę Twojego nicku na serwerze:)

 

Musiałam, wybaczcie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz burdel na serwerze,cisniesz każdego kto ci nie spasuje,a jak ci odpowie ktoś żebyś się zamkła to go ciśniesz,uczysz każdego kultury a sama jej nie masz  XD. Opowiadasz jakieś farmazony ludzie się denerwują bo nie dajesz grać tylko gadasz jakbyś naćpana była,a potem beczysz ze banuja cie -,-  ZMĄDRZEJ ! 

Edytowane przez Hassman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu przyszła sprawiedliwość ;) Tak jak mówiłem wcześniej już , prowokujesz ludzi po czym wyzywasz . Chcesz próbować zrobić z siebie gwiazdę ale do tego akurat Ci daleko a wręcz droga niemożliwa . Atencji możesz szukać na innej sieci bo ile razy można wchodzic na serwer i ślyszec ten Twój  irytujący głos który nic nie wnosi do gry . Jestem  za podtrzymaniem bana . Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ban lekko przesadzony, myśląc racjonalnie skoro dana osoba "irytuje" was tym co mówi najprościej jest ją zmutować "amx_mute".  Skoro gra, strzela czysto, może i coś tam obraża ( ale nie często), to po co Ją wywalać z serwera? A jak nie ma admina  i ktoś nie chce jej słuchać zawsze jest komenda /mute. A skoro niektórzy łykają wszystko jak pelikany i dają się "trollować" i zaczynają ją obrażać, to dlaczego oni nie dostaną upomnienia? Niejedno kroć była taka sytuacja. Myślenie nie których adminów " to mój kolega, on bana nie dostanie". Reasumując wszystko ban za bycie irytującą osobą? Poważnie? 

ps. Mój kierownik też jest irytujący, to znaczy, że mam go zabić?  XD

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, po skonsultowaniu się z @ RumcajsJumperrozważyliśmy twoje odwołanie i zmniejszamy długość bana, z perma na 1 tydzień.

Możesz to potraktować jaką drugą szanse na powrót , na nasz serwer iż drugiej takiej szansy nie będzie , jeżeli  twoje zachowanie się nie zmieni rozstaniemy się ostatecznie.

Proszę o  @ UBTeam  @ Vixa@ Rambooo @ TheProTHC.exe o skrócenie bana.

Pozdrawiam.

 

 

 

Edytowane przez True
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoo nie nie nie !!!!! nie ma na tydzien tylko perm zostaje   nie chce jej na serverze  za takie zachowanie !  nie dostanie ub  zostaje perm  :)   bylem na serverze i slyszalem  dobrze ze dał  DyLu bana perm bo ja bym jej dal   :) wiec perm zostaje  dziekuje  :) za informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jessaz tego co wiem gram na tym serwerze właściwie codziennie może nie mam tylu fragów co na dd2 #2 ale jednak wchodze na serwer

proszę o laskę i cofnięcie ostrzeżenia słownego które plami mój honor  

@edit up

wtf ogarnij składnie bo nie rozumiem przesłania xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematzamkniety.png

 

Po podjętej decyzji @ RumcajsJumper oraz @ True ban zostaje zmiejszony z perma na 7 dni.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie