Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane mam nadzieję że dobry dział


gandalf

Rekomendowane odpowiedzi

@ Admin [DD2 #2] DD2 #2 tak mi przyszło do głowy jak się wbija na dd2 #1 to często jeest full i po prostu nie wpuszcza i ten ruch się marnuje 

a może by tak zrobić przekierowanie na 2/3? nie wiem jak teraz ale kiedyś sporo serwerów tak robiło

 

i druga opcja która wpadła mi do głowy

jest szansa połączyć top 15 z kilku serwerów? myślę że sporo ludzi jest przywiązanych do konkretnego serwera właśnie przez ranking jeśli by połączyć top 15 ii zrobić przekierowania na serwer mniej oblężony mieszając nieco towarzystwo to i ludzi by przybywało bo póki co #2 zazwyczaj jest pusta a jak nie ma tych 14+ osób to jakaś ta gra mniej "dynamiczna" (wiem że na dd2 ciężko mówić o dynamice jeśli nikt nie podaje taktyk) się wydaje i ludzie szybko wychodzą

to tyle, tak jakos wpadło do głowy to pomyślałem że się podzielę  

btw jak macie pomysły to piszcie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropo top15, myślę, że admini nie powinni brać w nim udziału :D 

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo przekierowanie gdy jest full wydaje mi się wystarczające, to top15 zbędne :D 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dwie propozycje na duży plus,  przekierowanie się przyda bo ostatnio dast#2 swieci pustkami, 3 od początku również.

top15 może być, jak dla mnie bomba, tylko że gracze teorytycznie "slabsi"  lub mniej aktywni nie będą mieli szans na wbicie topki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer dd1 #1 jest full bo ma dobrą reklamę (zgadza się) ale przekierowanie z niego na serwer który jej nie pomaga to niezgodne z regulaminem cssetti.pl. Mogę zapytać w supporcie tam czy jak jest full na jednym serwerze (który posiada reklamę) mogą przenosić się na drugi serwer (który też posiada reklamę). Informacje o tym podam tu na ss :) 

 

co do top15, zapis jest na plik więc nie wiem jakby go się dało połączyć, musiałbym codziennie kopiować plik i przenosić na drugi serwer chyba, że ktoś zna jakieś inne rozwiązanie co do połączenia tego :)

 

image.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie