Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Pikabuu!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WywiadyDefault.png.c8a0ca5b27d10dda394d053695279122.png
Dzisiaj na pytanka odpowie nam Nasza sieciowa piękność @ Pikabuu

Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Najlepsza Pani redaktor: @ Pikabuu

Dzień dobry Pika! Super, że zgłosiłaś się do wywiadu. 
Na początku naszej rozmowy proszę CIę, abyś przedstawiła się wszystkim? 

 Jestem Jesika, ale wole, gdy mówią Jesi, za 2 miesiące kończę 18 lat.
Około miesiąc temu przeprowadziłam się z powrotem do Polski z Niemiec gdzie mieszkałam prawie 5 lat.

W takim razie Jesi.
Opowiedz Nam, co takiego podobało Ci się w Niemczech i gdzie polecałabyś się wybrać?

Szczerze to mi osobiście Niemcy nie przypadły do gustu myślę, że to za sprawą tego, że nigdy nie chciałam tam wyjeżdżać, a niestety przez rodziców, którzy myśleli, że po jakimś czasie się jakoś dostosuję i już nie będę chciała wyjeżdżać co oczywiście się nie stało.
Ale każdy ma inny gust więc wiem, że niektórzy kochają ten kraj.
W moim serduszku tylko Polska <3

W Polsce, gdzie pomieszkujesz?

W Zabrzu, to raczej małej wielkości miasto na Śląsku.

Czy jest coś ciekawego w Zabrzu? Masz tam swoje ulubione miejsce?

Można zwiedzić stara kopanie Guido z starymi górnikami, którzy pełnia rolę przewodników.
Ja osobiście lubię Park Pstrowskiego nad którym znajduje się fontanna która pięknie wygląda wieczorem oraz pomnik Wincentego Pstrowskiego.

Czy możesz nam coś więcej opowiedzieć o tym parku?

Jest to bardzo mały park na którym znajduje się tylko mały plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, mały bar gdzie można się napić, moja śliczna fontanna oraz oczywiście pomnik. 
_MG_2769.JPG.1f8d90cca0c39f75be2531defbefe46e.JPG

Jesi już niedługo koniec wakacji.
Jak spędziłaś tegoroczne wakacje? Odwiedziłaś coś ciekawego, byłaś gdzieś?

Przeprowadzka do Polski zajęła dużo mojego czasu, musiałam załatwić szkole plus remont nowego pokoju itd. Oczywiście znalazłam kilka wolnych dni i byłam w zoo we Wrocławiu i Chorzowie.
Oprócz tego we wtorek chyba jadę na kilka dni nad morze z rodzinką.

Przynajmniej spędzisz trochę czasu z rodziną.
Jak już przy szkole jesteśmy, to do jakiej szkoły chodzisz?

Przez to że tyle nie było mnie w Polsce, cofnęli mnie o rok więc idę do 2 liceum na bio-chem.

 Masz plany, co zrobisz, gdy skończysz szkole? Może jakieś studia, jak tak to jaki profil?

Tak, mam zamiar jechać do Wrocławia studiować ratownictwo medyczne.

Uuuu, ambitnie. Powiedz nam skąd taki pomysł na ten kierunek? 

Zawsze lubiłam pomagać ludziom, i od zawsze interesowały mnie filmy oraz seriale z kierunkiem medycznym, na ich podstawie stwierdziłam że ratownictwo medyczne jest najbardziej interesujące.

Ciekawe.. Jakie masz jeszcze zainteresowania, którymi chciałabyś się pochwalić?

Lubie Fotografie I Kocham filmy i seriale typu fantastyczne, sci-fi, wojenne I dramaty.

Pokażesz nam kilka ze swoich fotografii?

Jasne, niektóre już mogliście zobaczyć pod postami które napisałam.
377031499__MG_1080(1).JPG.ee92d46c5b079711d0803d80315e211b.JPG_MG_0267.JPG.9fee55e3abaad3eea64c1d0fc8117d60.JPG  _MG_0936.JPG.293982a2f25e482b5f8432d3e01c618b.JPG

Piękne, oby tak dalej, to może Twoje prace zobaczymy na jakiejś wystawię! 
Jak wyobrażasz sobie, siebie za parę lat? Jaka praca? Co będziesz robić?

Myślę że będę ratownikiem medycznym a w wolnym czasie będę zwiedzała świat i robiła zdjęcia. Może kiedyś rodzinka.

Powodzenia! :D 
Jakie cechy w sobie lubisz najbardziej, a jakie chciałabyś zmienić?

Hmm, lubię to że jestem pomocą, a chciała bym zmienić lenistwo, ojj taak jestem bardzo leniwa haha.

Każdy jest leniwy na swój sposób. 
Czy posiadasz zwierzątko? Jak tak to pokaż je nam.

Mam dwa kotki, jeden (czarno biały) w Niemczech i niestety nie mogłam go zabrać ze mną bo leciała samolotem ale na pewno przyjedzie razem z moimi rodzicami gdy będą jechali do Polski autem i już ze mną zostanie, a druga kotka już stara bo ma około 9 lat i mieszka ze mną w Polsce (Ruda).
received_713372865790722.thumb.jpeg.3c4745b265c907006462ff3ee631518a.jpegreceived_1061789290679903.thumb.jpeg.a47928895300bd07dc3eb9fb2b30e8fd.jpeg

Piękne kociaki!
Z tego, co mi wiadomo masz wolny status, a zatem opisz Nam ideał swojego chłopaka?

Hmm, nie mam w zasadzie swojego ideału z wyglądu ale musi mnie kochać tak samo jak ja jego I brać czynny udział w związku tak samo jak ja. W każdym związku powinno tak być, bo inaczej, co to za związek? :P 

Racja.
Czy uważasz ze przyjaźń damsko-męska istnieje?


 Tak, sama mam taką która dalej trwa po 11 latach :D 

Oby jak najdłużej! Jakiej muzyki słuchasz?

 Wszystko, co mi wpadnie w ucho, oprócz disco polo, tego nienawidzę :D 

Każdy ma swój gust. Okej, przejdźmy do Twojego dzieciństwa.
Jakie było Twoje największe marzenie będąc dzieckiem?

Żeby zostać księżniczka :beka: a tak na serio to nie pamiętam, nie miałam raczej jakiś większych marzeń.

Marzenia się spełniają, na pewno kiedyś zostaniesz czyjąś księżniczką!
Słodko! W dzisiejszych czasach ludzie zamiast wychodzić z domu, to siedzą przez komputerem. Jak myślisz, jak potoczą się losy ludzkości? 

Myślę, że gdy niektórzy znajdą pracę i zaczną zakładać rodziny to już raczej nie będą tyle wchodzić na komputery itd. Ale technologia idzie w przód więc kto wie, możne wymyśla jakieś laptopy w butach czy coś :beka:

Ciekawy pomysł, może akurat Ty zostaniesz wynalazcą takiego produktu! Dobrze, przechodzimy teraz do pytań związanych z siecią.
Skąd pomysł na nick 'pikabuu'?

Kuzynka pomogła mi wymyślić a skąd to akurat się nam to wzięło a myślach to nie mam pojęcia haha.

W takim razie jak znalazłaś się na sieci?
Przypadkowy SZCZĘŚLIWY traf, czy jednak może ktoś Ci te forum polecił?
 

Dołączyłam się razem z siecią Marry Jane, to była moja pierwsza sieć na którą dostałam się przez kolegę który był na tej sieci wcześniej.

Fajnie, że do nas trafiłaś. Miałaś tu wiele funkcji, która była lub jest dla Ciebie najlepsza? 

Czy ja wiem czy tak wiele, jedynie administrator dc, redaktor, I vlider SAMC w MTA, najbardziej podobała mi się vlider SAMCOW, bo nie dość, że robiłam różne szkolenia i wprowadzałam nowych członków to odwalam też "papierkowa robotę", co było interesujące, bo dowiadywałam się więcej rzeczy na temat medycyny.

Aktualnie niestety MTA przestało prosperować. Może kiedyś powróci. 
Jak oceniasz pracę administracji włożona w forum?

Bardzo dobra, zawsze gdy są jakieś problemy i to nie ważne czy z ub teamem czy czymkolwiek to moderatorzy, administratorzy czy nawet sam właściciel starają się rozwiązać problem jak najszybciej.

Dobrze, przechodzimy już do końca wywiadu. 
Ulubiony kolor?
Niebieski
Znak zodiaku?
Skorpion
Ulubiony dzień tygodnia?
Sobota
Z kim chciałabyś się spotkać z sieci? 
Z całym forum gdyby była taka możliwość, są tu super ludzie i gdyby była możliwość poznać każdego osobiście to było by super

Dobra super! Dziękuję CI za czas poświęcony na wywiad. Chciałabyś kogo pozdrowić lub coś od siebie dodać?

Życzę wszystkim miłych (reszty) wakacji!

Wzajemnie Jesi! <3 

Jak się podobał wywiad? Wiecie coś nowego o Pice?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota! :) pluplusiorek! 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,  wciągneło mnie ale chciałbym byś dokładniej przeglądała tekst przed dodaniem z ponieważ znalazłem mnóstwo drobnych błędów. 

 

Jednak praca jako całość jest świetna. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie