Skocz do zawartości

Zablokowane TOP Spammer


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to żeby zresetować statystyki wpisów na czacie i zrobić konkurs na największego spamera sieci załóżmy co 2-3 miesiące ? 

Nagrody mogę zasponsorować :D 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Super propozycja, a że zajmuję sie konkursami, to miło widzieć, że ktoś się tym interesuje :)

+ Miałam to już na swojej liście, tylko coś w stylu Top 5 spamerów :D Oczywiście wpisy byłby monitorowane.  :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za, ale jak dla mnie nie ma sensu dawać za takie coś nagrodę rzeczową, najlepiej VIP'a, premkę czy coś, albo unikatową rangę :D 

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to dosyć ciekawa sprawa. Zaiste spam będzie, więc weryfikacją zająć się ktoś będzie musiał. Pozdrawiam.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję otworzyć rekrutację na "Menadżera Czatboxa" który jest często aktywny i będzie patrzył czy nikt nie łamie regulaminu

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeta.png

Konkurs wystartuje, jeżeli przejdziemy na poprzednią wersję czatbox'a na której będzie topka wpisów.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie