Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośba o ub koTiONe


koTiONe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS: koTiONe
Serwer:  CS:GO 3 maps
Admin banujący: Kato'w
Opis sytuacji: Padło kilka głów, któryś z adminów dostał 2 razy skan przez bramę na midzie.
Link do bana: klik
Link do demka(sourcebans pokazuje złe czasy): klik
Link do mojego profilu steam: koTiONe

Grę wyłączyłem mam tylko screena:
lRdxjCa.jpg


Zacząłem przeglądać demko i trafiłem na bardzo interesujący moment. Fajnie widać kto lata na "WH" na serwerze:
 


 

Dnia 25.08.2019 o 14:17, Katow napisał:

... nie zbieram komentarzy od Randomów takich jak ty...
...Bo jesteś troszkę płytki na temat Polityki w internecie...
...Teorie, to Ty masz "BAJKOWE".. Zresztą same inne posty o tym wnioskują na innych sieciach. Jesteś naprawdę bardzo dobry "BAJKO PISARZ"...
...Jest taka opcja jak "edycja postu" Wieśniaku...
...Dodam iż nie będę wymieniać na jakich sieciach dostałeś bana za walllhacka ponieważ nie mogę reklamować innych serwerowni...

Co do odznak panie? to akurat wiem, więc nie musisz tłumaczyć tutaj nikomu. Ale tak pisałeś w prośbach na innych sieciach.. mega bzdury:) 

I tak na koniec, nie jedna osoba na "u@" pisała że latasz odpalony:D Wiec nooo..

Całkiem wysoka kultura osobista Panie...
§3. Postanowienia ogólne:
2) Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane. 

Mam 3860 przegranych godzin więc to raczej nie "Random" i proszę przestań mnie wyzywać i obrażać na moim profilu steam.
No więc czekamy na rozpiskę demka. I pytanie do Moderatorów czy skargę na temat gry wyżej wymienionego Pana mogę kontynuować tutaj czy muszę założyć nowy wątek?

Moje 2 minuty z serwera, jedyny moment gdzie nawet ja bym sobie coś zarzucił nastąpił wtedy kiedy Kato'w dostaje drugiego hs na miedzie, był to jednak czysty przypadek. Reszta ruszyła w stronę longa i oddałem pusty strzał na szybko by z nimi iść, zresztą nawet słychać ,że sam zacząłem się z tego śmiać, fuks i tyle.

 

Edytowane przez koTiONe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotione kojarzę Cię z innych sieci gdzie dostałeś także bana za wallhacka. 

Nie dostaniesz UB, bo grasz typie na typowym wallhacku. Rozumiemy, że używasz czegoś płatnego bądź darmowego czitu. Wczoraj Cię sprawdziłem Co zrobiłeś na Gali oraz na midzie. Gdzie czekałem ponad kilkanaście sekund praktycznie w kącie czy faktycznie trafisz za pierwszym razem. I tak, to się stało. Możesz pisać prośby o UB, ale jego nie dostaniesz. Twoje konto dostało reporta oraz poszła wiadomość do supporta steam, że latasz odpalony. Wracaj na inne Sieci czitować, tak jak to robiłeś "IDEALNE PREFIRE I IDEALNE GŁOWY, WSZYSTKO WIEDZĄCY" :D

 

PS: Co do mojej akcji, to chyba ty nie masz pojęcia iż akcja była czysta i naturalna. Mój Team, a dokładnie członek widać na radarze skraca ciemnie, wcześniej z mida był patrzony resp, więc logiczne że czysto praktycznie na respie, więc prawdopodobne że LONG. Więc skróciłem z koleżką, przed anarchią jak wchodzę, słuchać ewidentnie kroki przeciwnika że biegną w stronę longa oraz co Robią. Polecam słuchawki:) Osądzać możesz tylko i wyłącznie siebie. Mam spore doświadczenie grając w tą grę. PIszesz takie bzdury ludziom w na innych sieciach, że masz 33 lata, że grasz 11 lat... Rozumiemy, że STEAM zakupiony był od pierwszego właściciela. Dodam na koniec, że nie pisze się bzdur.. Bo CS:GO nie mogłeś grać 10 lat! bo wydanie gry nastąpiło 21 sierpnia 2012 roku. :D bajko pisarzu na innych sieciach:D 

Spalony jesteś Kotione, niżej wrzucam demko rozpisane. 

ROZPISKA DEMKA: 

Rozpiskę z mapy dd2 wrzucę najpóźniej przed 18:00 polskiego czasu.

pozdrawiam,

Edytowane przez Katow
mala zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to zaczynamy:
 

1 godzinę temu, Katow napisał:

Kotione kojarzę Cię z innych sieci gdzie dostałeś także bana za wallhacka.

Proszę wymienić serwerownie, abyśmy wspólnie mogli odnaleźć w sourcebansach te twoje "kojarzenia", bo bez dowodów są to tylko wyssane z palca przypuszczenia.
 

1 godzinę temu, Katow napisał:

 Możesz pisać prośby o UB, ale jego nie dostaniesz.

Nie "jego" a "go", jego to może być auto.

 

1 godzinę temu, Katow napisał:

...Twoje konto dostało reporta oraz poszła wiadomość do supporta steam, że latasz odpalony. Wracaj na inne Sieci czitować, tak jak to robiłeś "IDEALNE PREFIRE I IDEALNE GŁOWY, WSZYSTKO WIEDZĄCY"...

Na moim profilu steam jest również mała kolekcja fajnych momentów z publików gdzie:
- padają podwójne hs jednym strzałem na skanie
- bądź 3 kille 1 strzałem z ssg08
Ogólnie to zapraszam do zapoznania się z moim profilem steam, jest to spora kolekcja gier więc z mojej strony nie ma nawet mowy o używaniu jakiegokolwiek oprogramowania zewnętrznego, nie mam zamiaru ryzykować by otrzymać blokadę VAC.
Gram tylko ssg08(66k kills) oraz p250(31k kills).
Tutaj masz trochę informacji o tym jakie gram mapki i których broni używam:

https://csgo-stats.com/player/76561197998287478


 

1 godzinę temu, Katow napisał:

...PS: Co do mojej akcji, to chyba ty nie masz pojęcia iż akcja była czysta i naturalna. Mój Team, a dokładnie członek widać na radarze skraca ciemnie, wcześniej z mida był patrzony resp, więc logiczne że czysto praktycznie na respie, więc prawdopodobne że LONG. Więc skróciłem z koleżką, przed anarchią jak wchodzę, słuchać ewidentnie kroki przeciwnika że biegną w stronę longa oraz co Robią. Polecam słuchawki:) Osądzać możesz tylko i wyłącznie siebie. Mam spore doświadczenie grając w tą grę. PIszesz takie bzdury ludziom w na innych sieciach, że masz 33 lata, że grasz 11 lat... Rozumiemy, że STEAM zakupiony był od pierwszego właściciela. Dodam na koniec, że nie pisze się bzdur.. Bo CS:GO nie mogłeś grać 10 lat! bo wydanie gry nastąpiło 21 sierpnia 2012 roku. :D bajko pisarzu na innych sieciach:D...

Oczywiście oczywistym było, że TT uciekło na longa, powiedz mi tylko jak "słyszałeś celownikiem" od środka double-doorsów, że koleś jest na niebieskim? Oraz to, że wychodzisz na zoomie idealnie wcelowany w jego postać?
Co do weryfikacji mojego wieku, możesz zapytać admina/moderatora waszej strony na FB. Wczoraj napisałem wiadomość ponieważ forum nie działało i nie miałem możliwości napisania odwołania, więc mój profil z FB widzieli wiek też mogą zweryfikować Panie mądralo.
Gdybyś ogarniał temat na jakiej zasadzie są przyznawane medale za służbę w CS-ie to wiedziałbyś, że medal 10-co letniego weterana jest przyznawany nie za sam cs:go ale za granie również w cs 1.6.
A odznaka "11 lat służby" świadczy o tym ile lat ma konto steam, a nie aktywność w CS-ie...
To jest moje pierwsze konto i jestem jego jedynym właścicielem, więc teorie o kupowaniu zachowaj dla siebie.

Skoro grasz tak czysto to dlaczego usunąłeś ze swojego profilu mój komentarz z linkiem do filmu gdzie wychodzisz wcelowany przez double doorsy i zablokowałeś możliwość komentowania?

Reasumując, proszę o podanie tych "kojarzonych" przez ciebie serwerowni gdzie dostałem bany za Wllhack-a, oraz proszę o rozpisanie dema.

Pozdrawiam ozięble,
koT.



 

Edytowane przez koTiONe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, koTiONe napisał:

Ok no to zaczynamy:
 

Proszę wymienić serwerownie, abyśmy wspólnie mogli odnaleźć w sourcebansach te twoje "kojarzenia", bo bez dowodów są to tylko wyssane z palca przypuszczenia.
 

Nie "jego" a "go", jego to może być auto.

 

Na moim profilu steam jest również mała kolekcja fajnych momentów z publików gdzie:
- padają podwójne hs jednym strzałem na skanie
- bądź 3 kille 1 strzałem z ssg08
zapraszam do zapoznania się.
Tutaj masz trochę informacji o tym jakie gram mapki i których broni używam:

https://csgo-stats.com/player/76561197998287478


 

Oczywiście oczywistym było, że TT uciekło na longa, powiedz mi tylko jak "słyszałeś celownikiem" od środka double-doorsów, że koleś jest na niebieskim? Oraz to, że wychodzisz na zoomie idealnie wcelowany w jego postać?
Co do weryfikacji mojego wieku, możesz zapytać admina/moderatora waszej strony na FB. Wczoraj napisałem wiadomość ponieważ forum nie działało i nie miałem możliwości napisania odwołania, więc mój profil z FB widzieli wiek też mogą zweryfikować Panie mądralo.
Gdybyś ogarniał temat na jakiej zasadzie są przyznawane medale za służbę w CS-ie to wiedziałbyś, że medal 10-co letniego weterana jest przyznawany nie za sam cs:go ale za granie również w cs 1.6.
To jest moje pierwsze konto i jestem jego jedynym właścicielem, więc teorie o kupowaniu zachowaj dla siebie.

Skoro grasz tak czysto to dlaczego usunąłeś ze swojego profilu mój komentarz z linkiem do filmu gdzie wychodzisz wcelowany przez double doorsy i zablokowałeś możliwość komentowania?

Reasumując, proszę o podanie tych "kojarzonych" przez ciebie serwerowni gdzie dostałem bany za Wllhack-a, oraz proszę o rozpisanie dema.




 

Dlaczego usunąłem? bo nie zbieram komentarzy od Randomów takich jak ty, którzy grają na wspomagaczach płatnych bądź darmowych oraz następnie czitują na serwerach społecznościowych. Po drugie koleżko nie muszę się tłumaczyć Tobie bądź wszystkim dlaczego usunąłem komentarz. Mam prawo do tego, mój profil, moja osoba oraz prywatność. Poczytaj regulamin STEAM. Bo jesteś troszkę płytki na temat Polityki w internecie. 

Nie obchodzi mnie twoja historyjka z Facebooka, naprawdę. Idź się pożal kolegom ze szkoły czy pracy, że zostałeś zbanowany po raz kolejny na innej serwerowni za wallhacka. Nie interesuję mnie to ile masz lat, co z kim, skąd jesteś.. Nie powiedziałbym, że jesteś pierwszym właścicielem tego konta:D Teorie, to Ty masz "BAJKOWE".. Zresztą same inne posty o tym wnioskują na innych sieciach. Jesteś naprawdę bardzo dobry "BAJKO PISARZ" :D

I tak na koniec, zanim napiszesz prośbę o unbana.. Najpierw drogi koleżko przeczytaj regulamin, bo nie masz prawa wypowiadać się w tym dziale po raz kolejny. Więc warna zapewne otrzymasz na brak pisania. Jest taka opcja jak "edycja postu" Wieśniaku:D Dodam iż nie będę wymieniać na jakich sieciach dostałeś bana za walllhacka ponieważ nie mogę reklamować innych serwerowni. Ale Pan  Właściciel sam sprawdzi oraz każdy z adminów. A twoje linki i ubezpieczanie się jakich to Ty broni nie używasz, to długo nie pograsz na tym wspomagaczu idealnie pikujesz i wiesz gdzie znajduję się przeciwnik. Pokazałeś to właśnie wczoraj na De_dust2. Nie będę robić gó**o burzy z tego, ale informuję Cię ze z REPORTBOTA otrzymałeś dokładnie 11x reportów oraz wiadomość do supporta. Zobaczymy jak zweryfikuje Nadzór gry. 

Co do odznak panie? to akurat wiem, więc nie musisz tłumaczyć tutaj nikomu. Ale tak pisałeś w prośbach na innych sieciach.. mega bzdury:) 

I tak na koniec, nie jedna osoba na "u@" pisała że latasz odpalony:D Wiec nooo..

 

Zapoznaj się z regulaminem forum oraz polityką steam. Polecam poczytać zanim stracisz możliwość na pisanie;) 

 

 

Edytowane przez Katow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ Katow @ koTiONe Panowie, proszę zaprzestać konntynuowania tej bezsensownej kłótni. Oboje zapoznajcie się z regulaminem. 

@ Katow jako były admin powinieneś rozpisać demko jak na admina przystało bez żadnych bezsensownych argumentów. Pomijając, głupoty, które wypisujesz. Dla Twojej informacji, nie obchodzą nas bany z innych sieci tylko z naszej. CZEKAMY na rozpiskę. 

@ koTiONeCzekaj spokojnie na rozpiskę admina który Cię zbanował. Następnym razem nie reaguj na takie coś, tylko czekaj. 


@ Shell 3MAPS Odzew w tym temacie jest konieczny. 



Kolejne puste wypowiedzi skończą się warnami, bez informacji. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:


@ Shell 3MAPS Odzew w tym temacie jest konieczny. 

 

2 godziny temu, Katow napisał:

Rozpiskę z mapy dd2 wrzucę najpóźniej przed 18:00 polskiego czasu.

Jeżeli admin nie rozpisze demka do 24h od napisania tego tematu gracz dostanie UB, a admin ostrzeżenie. Tyle w temacie.

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Katowwyjechał w delegację, ale przed tym podesłał mi rozpiskę, więc wstawię za niego.

"Rozpiska demka:

5:23 - Luneta i celownik po ścianie prosto na model

5:24 - Doskonale wie gdzie znajduję sie przeciwnik

5:25 - Nawet nie bał się sprawdzać czy za bsem nie ma przypadkiem drugiego. Od razu patrzy po ścianie gdzie znajduję się drugi przeciwnik. (zbyt szybka reakcja)Druga akcja najlepsza, specjalnie długo stałem na midzie aby sprawdzić czy coś ma.

5:50 Nikt nie pikuje mida - ALE NAJLEPSZE!Ponad 5 sekund czekał wcelowany na środku bramy, aż wychylę..

5:56 Chyba nie wytrzymał ciśnienia i strzelił prosto na model. (Doskonale wiedział, GDZIE znajduję się)

5:58 - O dziwo jakiś trafem już nie pikował mida? czyżby zegar mistrz?


Niech oceni UBT a temat do zamkniecia az podejma decyzje
czy ub czy nie:D"

Sprzedam paczki CS:GO   |   Napiszę pluginy (CSGO) na zlecenie   |   Stworzę paczki (CSGO) na zlecenie.

KONTAKT ZE MNĄ:    Steam - >Kliknij<   |   GG - 67560307

Zapraszam na SURF+RPG (CSGO) - steam://connect/217.182.198.210:28005/ & 3MAPS (CSGO) - steam://connect/54.38.143.77:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:23 - czysto

5:24 - czysto

5:25 - czysto

5:50 a czemu ma nie czakać ? moze akurat ktoś wyjdzie ? 

5:56 Może być czysty przypadek , może i nie tego nikt nie jest w stanie ocenić , dlatego za 1 akcje nie banujemy . 

5:58 - to samo  .

Słaba ta rozpiska 4 UB pod rząd chyba coś tu nie gra @ Shell 3MAPS  3 zbanowania - 0 rozpisek , a ta owa pfff ...  masakra . 

Oczywiście panu należy się UB .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie